.
.
.

واکنش وزیر امور خارجه پاکستان به توییت دونالد ترامپ در باره این کشور

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

وزیر امور خارجه پاکستان به توییت جنجالی دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا درباره پاکستان واکنش نشان داد و گفتُ جهان را از حقیقت با خبر خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری "جمهور"، ساعاتی پس از توییت جنجالی دونالد ترامپ درباره پاکستان، خواجه محمد آصف وزیر خارجه پاکستان در تویترش نوشت که جهان را از حقیقت با خبر خواهد کرد.

وزیر خارجه پاکستان در تویترش نگاشته است: "انشاالله به زودی به تویتر رییس جمهور ترامپ واکنش نشان خواهیم داد...اجازه خواهیم داد تا جهان حقیقت را بداند.. واقعیت و تخیل از هم فرق دارد".

دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا در صفحه تویترش بار دیگر به پاکستان حمله کرده و به این کشور هشدار داده است.

به گزارش روزنامه "خلیج تایمز"، دونالد ترامپ در صفحه تویترش نگاشته است: "ایالات متحده در 15 سال گذشته، به گونۀ احمقانه 33 میلیارد دالر به پاکستان کمک کرده است، اما پاکستانی‌ها به غیر از دروغ، فریب و احمق پنداشتن رهبران امریکا، چیزی دیگری به ایالات متحده نداده است، پاکستانی ها پناهگاه امن به هراس‌افگنانی فراهم کرده که امریکا با آنان در افغانستان درگیر است، دیگر بس است".

این در حالی است که چندی قبل، وزارت دفاع امریکا 9 چرخبالی که قبلا به ارتش پاکستان كمک کرده بود را پس گرفت.

وزارت دفاع امریکا در سال 2002 به هدف مبارزه با "تروریزم"، 9 فروند چرخبال را به ارتش پاکستان داده بود اما امریکا این 9 چرخبال را پس گرفت.

همچنان، پس از اعلام استراتیژی جدید امریکا در قبال افغانستان و منطقه، دونالد ترامپ رییس‌جمهوری این کشور، 225 میلیون دالر کمک به پاکستان را به حال تعلیق درآورد و فشارهای امریکا بر پاکستان افزایش یافت.

مقام‌های امریکایی بارها پاکستان را پناه‌گاه امن "تروریستان" عنوان کردند اما مقام‌های پاکستانی همواره این ادعاها را رد کرده‌اند.