.
.
.

ويديو...ببینید مردم کره جنوبی با "شبیه" رهبر کره شمالی چگونه برخورد می‌کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دارگون کیم، یکی از شهروندان کره جنوبی در شهر سئول که شباهت زیادی با کیم جونگ آن، رهبر کره شمالی دارد، از ویژگی شباهت خود استفاده کرده و با پوشیدن کت و شلواری مانند رهبر کره شمالی، روش راه رفتن و ادای احترام کیم جونگ، را به شکل جالبی تقلید کرد.

شهروندان کره جنوبی در سئول دارگون را مانند کیم جونگ «مرد موشکی» می نامند . این مرد آنچنان شبیه رهبر کره جنوبی است که در نگاه اول، نمی‌توان تفاوت میان او رهبر کره شمالی را مشخص کرد.

دارگون در مصاحبه با بخش انگلیسی "بی . بی . سی"، می گوید او هنر تقلید کردن رهبر کره شمالی یا "مرد موشکی" را چهار سال پیش آغاز کرده است.

او می افزاید :«من این کار را هنگام خدمتم در ارتش شروع کردم و زمانی که مردم متوجه شدند که من با رهبر کره شمالی شباهت زیادی دارم، تصمیم گرفتم با کمی تغییرات در طرز راه رفتن و لباس پوشیدن "مرد موشکی" را تقلید کنیم و اداهای کیم جونگ را درآورم».

مردم می‌گویند:«دارگون، واقعا شبیه کیم جونگ رهبر کره شمالی است و آنچه که درباره تقلید رفتار رهبر کره شمالی انجام می‌دهد، جالب است به خصوص هنگامی که دستش را مانند رهبر کره شمالی بلند می کند و مانند او قدم می‌زند».

دارگون، شهروند کره جنوبی می‌گوید مردم او را دوست دارند آنها می‌دانند که او کار سیاسی انجام نمی‌دهد و تنها او برای خنداندن آنها هنرنمایی می‌کند برای همین دلیل او را دوست دارند.

در یکی از تصاویر یک شهروند کره جنوبی از دارگون می‌پرسد شما اهل کجایید دارگون در پاسخ می گوید من از کره شمالی هستم.

دارگون می‌گوید وقتی خارج از کشور سفر می‌کند خیلی از مردم تلاش می کنند که با او عکس یادگاری بگیرند برخی‌ها هم به او می گویند از کشور ما خارج شو ما دوست نداریم رهبر کره شمالی در کشومان بیاید. دارگون می‌گوید حتی برخی از افراد او را به خاطر شباهتش با رهبر کره شمالی به او بد و بیراه گفته و تا حد خشونت فیزیکی با او برخورد کردند و این گاهی باعث ناراحتی وی می‌شود.