.
.
.

ویدیو...مرد چینی به قلب آتش زد تا تلفن همراه خود را نجات دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

هنگامی که یک کارخانه ساخت قلیان و لوازم جانبی آن در چین آتش گرفت، همه کارگران برای نجات جان خود فرار کردند ولی یکی از آنها یادش آمد که چیزی عزیزتر از جانش را آنجا جا گذاشته است، او به قلب آتش زد تا تلفن همراه خود را نجات دهد.

به گزارش روزنامه سان به نقل از رسانه‌های چین، یک کارخانه ساخت قلیان و لوازم جانبی در شهر نینگبو در شرق چین روز دوشنبه 11 دسامبر 2017 دچار حریق شد. یکی از کارگران که تلفن همراه خود را در کارگاه جا گذاشته بود، بدون توجه به خطرات جانی که او را تهدید می‌کند، دوباره به قلب آتش زد تا تلفن همراه خود را از کارگاه در حال سوختن خارج کند. او لحظاتی بعد در حالی که سر تا پایش آتش گرفته بود، تلفن به دست از میان آتش خارج شد و همکارانش با کپسول آتش‌نشانی، او را خاموش کردند.

تصاویر ویدئوی که توسط همکاران این فرد ضبط شده نشان می‌دهد، در حالی که دوستان این کارگر چینی با نگرانی در خارج از کارگاه منتظر او بودند، او در حالی که کاملا در آتش می‌سوخت از کارگاه بیرون آمد و آتشی که او را در خود گرفته بود بلافاصله توسط دوستانش با استفاده از کپسول آتش‌نشانی خاموش شد.

رسانه‌های چین اعلام کردند که تمام بدن این فرد دچار سوختگی درجه 3 شده و برای مداوا به یکی از بیمارستان‌های منطقه اعزام شد.

یکی از صاحبان کارخانه "کینا هوکا" در استان زیجانگ چین گفت که این فرد از جمله اولین کسانی بود که پس از آتش‌سوزی توانست از کارخانه خارج شود، اما پس از اینکه متوجه شد تلفن همراهش در آتش جا مانده، دوباره وارد منطقه آتش‌سوزی شد.