.
.
.

شوخی یک شبکه فرانسوی را مشاهده کنید: نامزد شاهزاده بریتانیا خبرنگار ما است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

علیرغم اینکه تعداد بیشماری از رسانه‌های غربی کوشیدند درباره زندگی نامزد شاهزاده‌ هری اطلاعاتی کسب کنند، یک شبکه فرانسوی روز پنج‌شنبه 30 نوامبر 2017 به شوخی اعلام کرد که خبرنگارش نامزد شاهزاده‌ی بریتانیا است.

در یک برنامه صبحگاهی در شبکه تلویزیونی BFMTV فرانسه مجری برنامه خطاب به اشلی شووالیه، گزارشگر این شبکه گفت: «ما رازی که به سه روز است پنهان کرده‌ایم را فاش می‌کنیم. ما اینک می‌دانیم برای چه به لندن می‌روی.»

پس از آن تصویر میگن مارکل، همسر آینده شاهزاده هری در کنار تصویر اشلی شووالیه قرار گرفت و مجری با لبخند گفت که آنها بسیار به هم شبیه هستند.

با معلوم شدن شوخی، گزارشگر شبکه BFMTV روی آنتن زنده این شبکه غافلگیر شد.

شاهزاده هری روز سه‌شنبه 28 نوامبر نامزدی رسمی خود با میگن مارکل، هنرپیشه آمریکایی را اعلام کرد. کاخ کینگستون نیز اعلام کرد "دو نامزد عاشق" در ماه می آینده در کلیسای سانت جورجیس در کاخ ویندسور ازدواج خواهند کرد. بر اساس این بیانیه ملکه الیزابت موافقت خود را با برگزاری این ازدواج در کلیسای سانت جورجیس اعلام کرد و خاندان سلطنتی هزینه‌های ازدواج را متقبل خواهد شد.

جیسون نوف، سخنگوی شاهزاده هری به خبرنگاران گفت که میگن مارکل قبل از ازدواج غسل تعمید داده خواهد شد و او می‌خواهد که تابعیت بریتانیا بگیرد. به گفته نوف، هری و میگن می‌کوشند که مراسم ازدواج طوری برگزار شود که ماهیت رابطه آنها را نشان دهد.