فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • یانی، موزیسین پر آوازه یونانی از جده: فراگیری زبان عربی را آغاز کردم

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یانیس کریسومالیس مشهور به یانی، نوازنده و موسیقی‌دان سرشناس یونانی که برای برگزاری چند کنسرت، صبح روز سه‌شنبه 28 نوامبر 2017 وارد جده سعودی شد، گفت فراگیری زبان عربی را شروع کرده است.

  به گزارش العربیه، یانی موسیقی‌دان شهیر یونانی بلافاصله پس از ورود به فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز شهر جده در توئیتر نوشت که همه به او خوشامد گفته‌اند و او فراگیری زبان عربی از رسانه‌ها را آغاز کرده است.

  او پیش از رسیدن به جده تصویری از خود و دخترش در توئیتر منتشر کرده و نوشته بود: «سفر بزرگ آغاز شد».

  یانی همچنین ویدیوی کوتاهی از حضورش در فلوریدا و قبل از سوار شدن به هواپیما منتشر کرد و به هوادارانش اطلاع داد که پیش از رسیدن به پادشاهی عربی سعودی، در دبی توقف خواهد کرد. او همچنین گفت حضورش در سعودی تاریخ ساز خواهد بود و او حاضر نیست در ازای هیچ چیزی در دنیا، چنین فرصتی را از دست بدهد.

  یانی و دخترش یانی و دخترش

  کریستالان دختر یانی نیز در این سفر همراه پدرش خواهد بود و یانی گفت که با توجه به اهمیت این «سفر بزرگ» تاکید کرده دخترش او را همراهی کند.

  این اولین حضور یانی در پادشاهی عربی سعودی است. در این سفر شهرک اقتصادی ملک عبدالله در جده در 30 نوامبر و در اول دسامبر 2017 میزبان اولین کنسرت یانی در پادشاهی عربی سعودی خواهد بود. یانی پس از آن به مرکز همایش‌های بین‌المللی ریاض خواهد رفت و در روزهای سوم و چهارم دسامبر به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.

  تعداد پرشماری از کاربران سعودی فضای مجازی به این توئیت یانی واکنش مثبت نشان داده و هیجان خود را برای حضور در کنسرت‌های یانی در سعودی اعلام کردند. آنها نوشتند که سابقه و سطح جهانی یانی و همچنین دستاوردهای هنری قابل توجه او را شناخته و ارج می‌نهند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران