.
.
.

همسر پیشین ترامپ: من بانوی اول هستم.. میلانیا: جلب توجه نکن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

میلانیا همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، دوشنبه 9 اکتبر، از ایوانا همسر اول او خواست دست از اظهارنظرهایی که با هدف تحقق مصالح شخصی ایراد می‌کند، دست بردارد.

به گزارش خبرگزاری‌ها، میلانیا ترامپ با این سخنان، به اظهار نظرهای ایوانا در برنامه «Good Morning America» پاسخ می‌داد که از شبکه ABC پخش می‌شود. ایوانا در این برنامه در حالی که برای کتاب جدیدش تبلیغ می‌کرد، به شوخی گفت: «من بانوی اول هستم».

ایواما که چکی الاصل است و از سال 1977 تا 1992 همسر ترانپ بود، در مصاحبه خود گفت: «شماره تلفن مستقیم کاخ سفید را دارم اما واقعا دلم نمی‌خواهد تماس بگیرم، زیرا میلانیا آن‌جا است».

او افزود: «نمی‌خواهم باعث حسادت شوم، زیرا در حقیقت من همسر اول ترامپ هستم. آیا فهمیدید؟ من بانوی اول هستم».

پس از آن سخنگوی میلانیا ترامپ، بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن به بارون، فرزندش از ترامپ پرداخت.

در این بیانیه آمده است: «خانم ترامپ کاخ سفید را به خانه‌ای برای بارون و رئیس جمهوری تبدیل کرده است. او از زندگی در پایتخت خشنود است و به نقشش به عنوان بانوی اول ایالات متحده، افتخار می‌کند. او قصد دارد از نام و نقشش برای کمک به کودکان استفاده کند و نه فروش کتاب».

این بیانیه افزود: «پر واضح است که اظهار نظر همسر سابق، پایه و اساس ندارد. با کمال تاسف این سخنان تنها تلاشی برای جلب توجه به منظور دست‌یابی به اهداف شخصی است».