.
.
.

ویدیو...کوسه کوچکی پس از مرگ همچنان شکم یک مرد را به دندان گرفته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کوسه‌ای کوچک از نوع کوسه‌های خطرناک برغم حجم کوچکش به مردی در حال شنا در ساحل ماراتن واقع در ایالت فلوریدای حمله کرد و دندان‌هایش را در شکم او فرو برد.

این کوسه کوچک جزو کوسه‌‌های سفید رنگ که به شکار موجودات دیگر شهره هستند نیست اما با اینکه جثه کوچکی دارد بسیار خشن و خطرناک است به طوری با حمله به انسان می‌تواند باعث مرگ او شود.

این ویدیو کوسه کوچکی را نشان می‌دهد که دندان‌هایش را سفت و سخت در شکم مردی به نام «آروین مکارتی» فرو برده است. آروین و دوستانش در ساحل ماراتن در فلوریدا شنا می‌کردد که مورد حمله این کوسه قرار گرفت. این کوسه تا لحظه مرگ حاضر به رها کردن او نشد.

آروین به محض حمله کوسه با دستانش سر و گردن کوسه را محکم فشار داد و به سختی از آب خارج شد و کوسه را که حاضر نبود دو فک خود را باز کند به همراه خود به بیرون از آب آورد. سپس دوستان آروین با چاقو شکم کوسه را پاره کردند تا شاید با مرگش دندان‌های خود را از شکم آروین خارج کند.

البته خونی که در این ویدیو بر شکم این مرد مشاهده می‌شود متعلق به خود کوسه کوچک است که دوستان آروین شکمش با چاقو شکافتند. طبق نوشته روزنامه «دیلی میل» آروین از این حادثه جان سالم به در برد.