.
.
.

پلیس آمریکا دنبال زنی می‌گردد که در یک ماه 8200 دلار جوهر چاپگر دزدید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک زن آمریکایی که تنها طی یک ماه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بی‌جیز (BJ's) مقدار زیادی جوهر و کاتریج چاپگر به ارزش 8200 دلار دزیده، از سوی پلیس این کشور تحت تعقیب قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اینترنتی آمریکایی «دبیلوکاب‌دبلیو بوفالو»، پلیس نیویورک روز سه‌شنبه 26 سپتامبر 2017 تصویر زنی را منتشر کرده که گفته می‌شود تنها در عرض یک ماه با ورود به شعب مختلف فروشگاه‌های بی‌جیز در کنار بزرگراه‌ها، توانسته مقدار زیادی مواد مصرفی چاپگر شامل تونر، جوهر و کاتریج به ارزش 8200 دلار بدزد.

پلیس اعلام کرد این زن در ابتدا وارد فروشگاه‌ها می‌شود و پس از گذراندن چند دقیقه و نگاه کردن به اجناس مختلف، در فرصت مناسب تعدادی جوهر چاپگر در کیف دستی‌اش می‌گذارد. پس از آن برای توجیه حضورش در فروشگاه، یک کالای بسیار ارزان قیمت برمی‌دارد و پول آن را به صندوق می‌پردازد.

به گفته پلیس نیوریورک تصاویر دوربین‌های مدار بسته نشان می‌دهد که این زن، در ماه آگوست در هفت شعبه مختلف فروشگاه‌های بی‌جیز حضور داشت.

با توجه به رنگ تیره پوست این زن، احتمال داده شده که او ساکن یکی از دو منطقه بوفالو یا روچستر باشد. پلیس آمریکا از ساکنان این مناطق خواست در صورت مشاهده او، موضوع را به پلیس اطلاع دهند.