فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • کوروکودیل‌های سریلانکایی خبرنگار فایننشیال تایمز را دریدند

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یک خبرنگار روزنامه فایننشیال تایمز که برای گذراندن تعطیلات به سری‌لانکا رفته بود، پس از شستن دست‌هایش در یک دریاچه، از سوی کوروکودیل‌ها مورد هجوم قرار گرفت و کشته شد نیویورک‌پست روز جمعه 15 سپتامبر 2017 گزارش کرد پاول مک‌کلین خبرنگار 25 ساله فایننشیال تایمز که از دانشگاه آکسفورد فارغ‌التحصیل شده، زمانی که گروه دوستانش را ترک کرد تا جایی برای قضای حاجت بیابد، از سوی کوروکودیل‌ها مورد هجوم قرار گرفت.
  دوستان این قربانی بریتانیایی که اهل منطقه ساری در شمال شرق این کشور بود پیش از آنکه توسط کوروکودیل‌های دریاچه "صخره کروکودیل" در نزدیکی خلیج آروگام در جنوب شرقی سری‌لانکا به زیر آب کشیده شود، در حالی دیده شد، که دست‌هایش را در هوا تکان می‌داد.

  مک‌کلین یک سال پیش از پیوستن به فایننشیال تایمز، در سال 2015 با کسب بالاترین نمره، در رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آکسفورد فارغ التحصیل شد. او اخبار اتحادیه اروپا و به ویژه موضوع برکسیت یا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را برای روزنامه فایننشیال تایمز پوشش می‌داد.

  پلیس و ارتش سری‌لانکا با حضور در منطقه، عملیات جستجوی جسد این روزنامه‌نگار را آغاز کردند. یک شاهد محلی گفت که یک مرد ماهیگیر در پایان رودخانه شاهد کشیده شدن فردی توسط کوروکودیل‌ها به دریاچه بود. او در زمان حادثه در آن سوی دریاچه ایستاده بود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران