فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • انتقام مرگبار مرد سرطانی از کسی که به او گفته بود سیگار بکشد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یک مرد هندی پس از آنکه متوجه شد دچار سرطان شده، با اسلحه به کسی که او را سیگاری کرده بود، شلیک کرد و او را کشت.

  به گزارش هیندوستان تایمز، یک مرد 25 ساله هندی به نام مستقیم احمد روز جمعه 25 آگوست 2017 در اوتام ناگار هند به جرم کشتن فرد 25 ساله دیگری به نام عنایت دستگیر شد. مستقیم احمد که به تشویق عنایت سیگار کشیدن را آغاز کرده بود، پس از آنکه دریافت که دچار سرطان شده، عنایت را کشت.

  بنا بر اعلام پلیس محلی، عنایت و مستقیم دوست یکدیگر بوده و به عنوان آشپز رستورانی در غرب نیودلهی کار می‌کرده‌اند.

  مستقیم احمد در بازجویی‌ها به پلیس گفت که توسط عنایت به سیگار و ماریجوانا کشیدن تشویق شده و این موضوع او را به سرطان دچار کرده است. پزشکان می‌گویند مستقیم احمد به دلیل سیگار کشیدن بیش از حد دچار سرطان حنجره شده است.

  یکی از مقامات پلیس محلی گفت علیرغم اینکه مستقیم احمد، عنایت را متهم می‌کند که او را سیگاری کرده، لیکن دلیل قتل می‌تواند حسادت مستقیم از عنایت باشد.

  هیندوستان تایمز گزارش کرد که مستقیم احمد و عنایت دوست یکدیگر بوده‌اند، لیکن عنایت وظایف خود را بهتر انجام می‌داده و اخلاق خوب او باعث شده بود که به آشپز محبوب صاحب رستوران تبدیل شود.

  به گزارش پلیس مستقیم احمد، روز پنج‌شنبه یک اسلحه کمری خریده و پس از تمرین و شلیک به اهداف مختلف به رستوران رفته و به سوی عنایت شلیک کرد. پس از کشته شدن عنایت در رستوران، مستقیم احمد به محل زندگی خود در اوتام ناگار فرار کرد و در آنجا توسط پلیس دستگیر شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران