.
.
.

ویدیو...توریست بی‌احتیاط اسیر خرس سیاه گرسنه شد ولی از مرگ حتمی نجات یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک توریست بی‌احتیاط که سعی کرد به یک خرس سیاه در باغ وحشی در تایلند غذا بدهد، اسیر پنجه این خرس نیرومند شد ولی با کمک کارکنان باغ وحش از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

نایفوم پرومراتی توریست 36 ساله‌ تایلندی زمانی اسیر پنجه خرس سیاه شد که سعی کرد با دراز کردن دستش به این خرس غذا دهد. این توریست پس از آن که دستش را به سوی خرس دراز کرد، از سوی خرس سیاه به داخل محوطه خرس‌ها کشیده شد. تلاش‌های خانواده و دوستان پرومراتی نیز برای نجات دادن او تاثیری نداشت.

خرس سیاه پس از کشیدن این گردشگر بی‌احتیاط به داخل محوطه مربوط به خرس‌ها، سعی کرد او را به داخل لانه خود ببرد. در حالی که نایفوم پرومراتی از هوش رفته بود، دوستان و خانواده‌اش تلاش کردند با پرتاب برخی اشیاء و یا ضربات چوب، خرس را از روی او برانند، لیکن این کار نیز تاثیری نداشت.

نایفوم پرومراتی تا رسیدن نیروی امداد و کارشناس باغ‌ وحش، بی‌هوش در چنگال خرس سیاه گرفتار ماند. کارشناس باغ وحش با مهربانی توانست خرس را از روی بدن نایفوم پرومراتی دور کند. این کارشناس گفت: «برخی از حیوانات باغ وحش روز گذشته غذایی نخورده‌اند و بی‌احتیاطی این گردشگر در غذا دادن به خرس سیاه سبب شد این خرس او را به داخل محوطه بکشد و بدن او را تکان داده تا شاید غذای بیشتری نزد او بیابد.»