.
.
.

گروهی با نام «ارتش حزب‌الله آمریکا» در لس‌آنجلس اعلام موجودیت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک گروه ناشناس که خود را «ارتش حزب‌الله آمریکا» معرفی کرده، اقدام به پخش شب‌نامه در شهر لس‌آنجلس آمریکا کرد.

به گزارش سایت «خبرگزاری ایرانشهر» که در شهر لس‌آنجلس آمریکا فعال است، این شب‌نامه بامداد روز چهارشنبه 26 ژوئیه منتشر شد.

بنا بر این گزارش، زمان انتشار شب‌نامه، ساعاتی پس از تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران در مجلس نمایندگان آمریکا بود. این شب‌نامه در منطقه پرژن اسکوئر (منطقه ایرانیان لس آن‌جلس) در تیراژ پسترده پخش شده است.

نویسندگان این شب‌نامه با اشاره به حضور نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در خلیج، هشدار داده‌اند که به اقدامات آمریکا در خلیج، در خاک آمریکا پاسخ خواهند داد.

این گروه در شب‌نامه، خود را «ید واحده ملت‌های مسلمان خاورمیانه» در آمریکا قلمداد کرده و هشدار داده که اگر ایالات متحده از خلیج خارج نشود، با واکنشی که «مشت آهنین» خوانده شده در خاک خود مواجه خواهد شد.

بنا بر این گزارش، گروهی از ایرانیان ساکن منطقه پرژن اسکوئر با گزارش این رویداد به پلیس محلی و پلیس فدرال FBI نگرانی جدی خود را از احتمال نا امنی در این منطقه اعلام کردند. ماموران پلیس نیز با گسترش دامنه تحقیقات خود و افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در این منطقه، اقدامات خود را برای یافتن سرنخ‌هایی از عاملان انتشار شب‌نامه، آغاز کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم