.
.
.

ویدیوی دل‌خراش سقوط یک دختر جوان از بالای پشت‌بام ساختمانی بلند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ویدیویی دردناک از یک دختر جوان هندی منتشر شده که هنگام حضور روی پشت‌بام یک ساختمان بلند، تعادل خود را از دست داده و با سقوط بر روی زمین، جان خود را از دست می‌دهد.

قربانی که ادیتی سانغی نام دارد، از ورزشکاران حرفه‌ای در رشته «صعود ورزشی» است. خبر درگذشت او آن هم هنگامی که در حال آموزش این رشته ورزشی بود، بسیاری را در هند شوکه کرد.

این حادثه در مدرسه بین‌المللی دختران در منطقه جایبور هند، هنگام برگزاری نمایش «صعود ورزشی» بود. این نمایش ورزشی را ادیتی سانگی و پدرش سوئیل سانگی، رهبری می‌کردند.

در جریان این نمایش ورزشی، قرار بود 15 دختر، یکی پس از دیگری، با استفاده از طناب، از بالای پشت‌بام ساختمان به زمین بیایند.

حادثه زمانی روی داد که ادیتی سانگی، در حال دادن توصیه‌های لازم به یکی از دختران ورزشکار بود و پایین آمدن او را با استفاده از طناب، تماشا می‌کرد.

هنگامی که دختر ورزشکار، حرکت خود به سمت زمین را آغاز کرد، ادیتی لبه پشت‎‌بام ایستاده بود که ناگهان تعادل خود را از دست داد و سقوط کرد. ادیتی فورا به بیمارستان منتقل شد اما به سرعت درگذشت.

شایان ذکر است که پدر ادیتی عضو آموزشگاه کوهنوردی است هند است و مربیگری دانش‌آموزان چند مدرسه را بر عهده دارد. دخترش در جلسات آموزش و تمرین، او را همراهی می‌کرد.

پلیس با رد کردن فرضیه خودکشی ادیتی، تحقیقات خود را در حادثه آغاز کرده است.