.
.
.

انتقام سخت از جراح زیبایی برزیلی به دلیل بد شکل شدن نشیمن‌گاه بیمار

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک جراح زیبایی برزیلی که نتوانسته بود شکل مناسبی به نشیمن‌گاه چند تن از بیمارانش بدهد، از ناحیه صورت و از فاصله‌ای بسیار نزدیک هدف گلوله یکی از آنها قرار گرفت و کشته شد.

پلیس برزیل اعلام کرد روز شنبه 22 ژوئیه 2017 در حادثه‌ای که احتمال می‌رود یک عمل انتقام‌جویانه باشد، یک پزشک زیبایی 49 ساله به نام مارسیلین سوارز توسط یکی از بیمارانش یا کسی که توسط آنها اجیر شده، از ناحیه صورت و از فاصله‌ای بسیار نزدیک هدف گلوله یکی از آنها قرار گرفت و کشته شد.

خانم سوارز پیش از کشته شدن متهم بود از طریق تزریق سیلیکون اقدام به بزرگ‌کردن نشیمن‌گاه بیماران خود کرده بود، لیکن این موضوع موجب بدشکل شدن این بخش از اندام برخی از بیمارانش شده بود. خانم سوارز متهم شده بود از سیلیکون نامرغوب استفاده می‌کرد.

مارسیلین سوارز در زمان مرگ از سوی دادگاه نیز به اتهام "پزشک تقلبی" بودن تحت تعقیب بود ولی همزمان با در جریان بودن پرونده، فعالیت خود را ادامه می‌داد.

پلیس ریودوژانیرو در تلاش است مردی را بیابد که روز شنبه گذشته 22 ژوئیه ساعاتی قبل از کشته شدن خانم سوارز به آپارتمان محل زندگی او رفته بود. تصویر این مرد توسط دوربین‌های مدار بسته موجود در محل ثبت شد.

این مرد پس از ورود به آپارتمان سوارز، دستان او را بسته، او را به داخل خودرو کشانده و از فاصله‌ای بسیار نزدیک به صورت او شلیک کرد.

فابیو کاردوسو یکی از مقامات ارشد پلیس ریودوژانیرو به روزنامه گلوبو گفت که شلیک مستقیم به صورت نشانه یک کنش انتقامجویانه و همچنین نفرت شدید از مقتول است.

دست‌کم 10 نفر از زنانی که توسط مارسیلین سوارز تحت عمل جراحی زیبایی نشیمن‌گاه قرار گرفته‌اند از او به دلیل تزریق سیلیکون به اندام‌هایشان شکایت کرده‌اند. سوارز دوبار به دلیل آنکه خودش را پزشک متخصص جراحی زیبایی جا زده بود دستگیر و پس از مدتی آزاد شده بود. او هر بار پس از آزادی فعالیت‌هایش را از سر می‌گرفت. خانواده سوارز با رد این اتهامات، گفته‌اند که او هیچ‌گاه ادعا نکرده پزشک متخصص جراحی زیبایی است و دائما درباره تزریق سلیکون به مشتریانش هشدار داده بود.

همزمان با اقبال بی‌سابقه مردم به جراحی‌های زیبایی، عمل جراحی‌ بزرگ کردن و فرم‌دادن به نشیمن‌گاه زنان در برزیل رواج زیادی دارد.