.
.
.

مرد مسیحی دخترش را که می‌خواست با یک مسلمان ازدواج کند، کشت

یک مرد اسرائیلی مسیحی دختر جوانش را که می‌خواست با یک فرد مسلمان ازدواج کند، با ضربات متعدد چاقو کشت.

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دادستان اسرائیل اعلام کرد این مرد 58 ساله که از او با نام "سامی قرا" یاد شده، دختر 17 ساله‌اش را یک روز پس از پایان تحصیل دوره دبیرستان، در شهر الرمله در مرکز اسرائیل کشت.

دادگاه جنایی اسرائیل اعلام کرد هنرییت قرا، دانش‌آموز 17 ساله مسیحی تصمیم داشت بر خلاف میل خانواده با یک مرد مسلمان ازدواج کند. این دختر جوان اواخر ماه می، پس از مشاجره با والدینش درباره ارتباط با یک مرد جوان مسلمان از خانه گریخته بود و مدت زمان کوتاهی را با مادر آن پسر زندگی کرده بود.

پس از آن، خانواده قرا با تحت فشار قرار دادن و تهدید هنرییت و همچنین مادر پسر مسلمان که به این دختر پناه داده بود، سعی کردند دخترشان را به بازگشت به خانه وادارند. مادر پسر که در این پرونده نامی از او برده نشده، ناچار شد از پلیس بخواهد به کمک دختر جوان بیاید لیکن او کمک پلیس را رد کرد و راضی به بازگشت به خانه نشد.

در اواخر ماه ژوئن، هنگامی که این دختر 17 ساله در منزل یکی از دوستانش مهمان بود، پدر به آنجا رفته و او را کتک زد. براساس لایحه دادگاه، پدر در سخنانی که تلویحا تهدید به قتل تلقی شده‌اند، خطاب به دخترش فریاد کشید" " من اینک مانند کسی هستم که در زندان است و مانعی هم ندارم که همه عمرم را در زندان بگذرانم."

پس از جلسه مشترک با مشاور اجتماعی، هنرییت تصمیم گرفت به خانه بازگردد. او در تاریخ 12 ژوئیه پایان تحصیل دوره دبیرستان را جشن گرفت. او در 13 ژوئیه به اداره پست رفت تا مبلغ 100 دلار به حساب دوست مسلمانش واریز کند. پیش از آن، پسر مسلمان به اتهام نامعلومی دستگیر شده بود و انتظار می‌رفت در پایان هفته آزاد شود.

هنرییت پس از بازگشت به خانه، به یکی از نزدیکان خود گفت که می‌خواهد مسلمان شود. این خویشاوند خبر را به پدر هنرییت رسانده و او نیز فورا در حالی که چاقویی در دست داشت به خانه بازگشت. سامی قرا سه ضربه با چاقو به دخترش زد و او را کشت. خود او نیز در همان روز دستگیر شد.