.
.
.

تصویری...عکس قورباغه‌ای که برنده جایزه زیباترین موجودات طبیت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عکس قورباغه‌ای که توسط یک عکاس زن بریتانیایی گرفته شده به عنوان برنده جایزه اول مسابقه بین‌المللی عکاسی معرفی شد .این مسابقه شامل تصاویر زیادی از موجودات طبیعت، از قورباغه‌های عجیب و غریب گرفته تا روباها و دیگر حیوانات بری و بحری شده است.

خانم میشل هاول، با گرفتن عکسی از یک قورباغه‌ای آرژانتینی که رنگ‌های بسیار قشنگ و رنگارنگ دارد، توانست در این مسابقه بین المللی جایزه اول را از آن خود سازد.

در این مسابقه بین‌المللی عکاسی که در باره حیوانات است، بیش از 530 عکاس برای کسب جایزه مسابقه «انجمن بین‌المللی تصاویر حیوانات بری و بحری» رقابت کردند.

عکاسان این مسابقه موجودات زنده طبیعت و حیات وحش از کوچک تا بزرگ را با دوربین‌های خود، گرفته‌اند.

خانم میشل هاول که برنده جایزه اول مسابقه شد، یک افسر پلیس بازنشسته بریتانیایی از منطقه «یورکشایر» است میشل پس از بازنشستگی از پلیس وارد وادی شناخت موجودات آبزی و سپس اشتیاق از آنچه در دریا دید عکس و تصویر برداری کرد تا اینکه سپس به کار فتوگرافی و تصویر برداری علاقمند شد. میشل می‌گوید:« سیر و سیاحت در عالم دریاها تجارب زیادی را به من داد من عاشق فتوگرافی و تصویر برداری از عالم حیوانات هستم».

دومین جایزه را خانم شری امرسون، از شهر «نیوفاندلند» در کانادا کسب کرد، او تصویری هیجان‌انگیز از یک حیوان کرگدن در میان گرد و غبار عکس گرفته است.

عکس کرگدن که برنده جایزه دوم مسابقه شد
عکس کرگدن که برنده جایزه دوم مسابقه شد


سومین جایزه این مسابقه را استوارت واکر، از آن خود کرد این عکاس از یک زنبور عسل که در حال میکدن آب از ساقه گل است تصویر گرفته است.

عکس زنبور عسل که جایزه سوم را گرفت