.
.
.

به این دلیل پیرمرد یمنی باعث ایجاد ترس در خیابان‌های لیورپول شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک پیرمرد یمنی که برای گشت و گذار به خیابان‌های شلوغ شهر بندری لیورپول (Liverpool) واقع در شمال غربی انگلستان رفته بود، به دلیل پوشیدن لباس سنتی‌اش باعث ایجاد رعب در میان مردم در خیابان‌های این شهر شد.

این پیرمرد که عادت داشت روزهای جمعه لباس سنتی به تن کند روز جمعه هفته گذشته مانند همیشه با پوشیدن لباس‌های سنتی خود به همراه یک نوجوانی مترجم، برای خرید و گردش به مرکز شهر لیورپول رفت. اما چیزی که باعث حیرت و تعجب او شد برخی از شهروندان انگلیسی در این شهر با مشاهده او پا به فرار گذاشتند به طوری که ورود او در خیابان مرکز شهر باعث ایجاد رعب شد. پیرمرد یمنی رفتار غیر طبیعی یا نامتعارفی نداشت اما وجود یک حنجر منحنی شکل که در کمربند وی بسته شده بود باعث این ترس شد. یمنی‌ها عادت دارند یک کمربند چرمی که در وسط آن غلافی چرمی برای خنجر جاسازی شده است را به دور کمر ببندند. زنی که همراه این پیرمرد بود، گفته است که این پیر مرد از 5 سال پیش در روزهای جمعه هنگامی که به نماز جمعه می رود این لباس سنتی را می پوشد و آن را با این کمربند و خنجر زینت می دهد.

لباس سنتی یمنی‌ها


پس از حملات تروریستی اخیر در بریتانیا بویژه در لندن که بیشتر با اسلحه سرد مانند چاقو و غیره صورت گرفت، مردم بریتانیا با مشاهده هر نوع اسلحه سرد همراه افراد پلیس را آگاه می‌کنند چیزی که شماری از مردم شهر لیورپول با مشاهده این خنجر منحنی در کمربند پیرمرد یمنی فورا پلیس را از ماجرا آگاه کردند.

پلیس لیورپول پس از آگاهی از موضوع بلافاصله در صحنه حاضر شد و با گفتگو با این پیرمرد دریافت که این خنجر بخشی از لباس سنتی اوست پیرمرد خنجر را به پلیس داد و پلیس با احترام شماره تلفن و آدرس اداره پلیس را به این پیرمرد داد و از وی خواست تا در وقت مناسبی به پلیس مراجعه و خنجر خود را تحویل بگیرد