فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مردی که 21 گربه را کشته باید 16 سال به زندان برود

  دادگاهی در ایالت کالیفورنیا مردی آمریکایی که 21 گربه را کشته، به 16 سال زندان محکوم کرد.

  منبع: دبی.العربیه، فارسی

  این مرد آمریکایی که روبرت روی فارمر نام دارد، سال گذشته به جرم خود اعتراف کرد. او در دادگاه به این موضوع که 21 گربه را در سان خوزه کالیفورنیا کشته، اعتراف کرد.

  به گزارش روزنامه سان‌خوزه مرکوری نیوز، براساس حکمی دادگاه عالی سانتا کلارا شارون چاتمان این مرد 26 ساله صادر کرد، روبرت روی فارمر به دلیل کشتن 21 گربه باید 16 سال حبس تحمل کند.

  در نامه‌ای که وکیل روبرت روی فارمر پیش از قرائت حکم دادگاه، خواند آمده است: « به نظر می‌رسد مرد دیگری این جنایت را مرتکب شد ولی من می‌دانم که من آن مرد هستم. فهمیدن آنچه من انجام دادم، بسیار دشوار است. من این گربه‌ها را از منازل صاحبان آنها می‌دزیدم. در واقع من خارج از تصورم رفتار می‌کردم، به نحوی که نمی‌توان برای آن بهانه‌ای آورد.»

  ناپدید شدن گربه‌های سان خوزه از سپتامبر 2015 آغاز شد. در همان زمان دو گربه کشته شده پیدا شدند ولی اثری از دیگر گربه‌ها پیدا نشد. یک تصویر ویدئوی لحظه که روبرت روی فارمر یک گربه را از تراس مالکش ربود، نشان داد. پلیس نیز دستکش‌های خونین، چاقوی شکار و آثار دیگری در ماشین فارمر پیدا کرد.

  دیوید ستاین، یکی از ساکنان محلی گفت: «زخم‌های یکی از گربه‌هایی که از چنگال فارمر گریخت، توسط یک دامپزشک معالجه شد و علیرغم ضرباتی که به سر این گربه وارد آمده و او را دچار خونریزی کرده بود، این گربه نجات یافت.»

  قاضی دادگاه علاوه بر 16 سال حبس، به روبرت روی فارمر دستور داد 10 سال پس از آزادی نیز حق نزدیک شدن به گربه‌ها را ندارد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران