.
.
.

هواپیمایی اتحاد بهترین راه حل برای آنهایی که صندلی راحت می‌خواهند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اگر شما پول کلان ندارید که با هواپیمای خصوصی سفر کنید، شرکت هواپیمایی اتحاد برای آنهایی که در هواپیما جای باز می‌خواهند، «صندلی‌های بدون همسایه» را تدارک دیده است.

این شرکت هواپیمایی به مسافران با بلیط اکونومی این فرصت را می‌دهد تا برای سه صندلی خالی اطراف خود قیمتی را پیشنهاد دهند. برای هر صندلی یک حداقل و یک حداکثر قیمت وجود دارد و مسافران مشتری اتحاد در اولویت هستند.

اگر قیمت پیشنهادی شما برنده شود، شما از طریق ایمیل ازصندلی تعیین شده خود مطلع می‌شوید. در غیر این صورت ۳۲ ساعت قبل از پرواز به شما گفته خواهد شد که شما همسایه خواهید داشت.

البته محدودیت‌هایی هم وجود دارد. بلیط‌هایی که با شماره ۶۰۷ شروع می‌شوند واجد شرایط برای این پیشنهاد هستند، و در صورت استفاده از هرگونه تخفیفی شما نمی‌توانید در این پیشنهاد دهی شرکت کنید.

شرکت هواپیمایی اتحاد می‌گوید که این فرصتی برای مسافران است تا از جای بیشتری استفاده کنند و پرواز راحت‌تری با قیمتی مناسب داشته باشند.

در جایی که بیشتر شرکت‌های هواپیمایی مشغول تنگ‌تر کردن محل نشستن شما هستند، شرکت هواپیمایی اتحاد سعی می‌کند تا راحتی بیشتری را در اختیار شما بگذارد.