.
.
.

ویدیو... تمساحی که سر مربی خود را به دندان گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک مربی تمساح که در یک سیرک در تایلند فعالیت می‌کرد، در حضور تماشاگران توسط تمساح گاز گرفته شد و از ناحیه سر به شدت آسیب دید.

در ویدئوی که توسط تماشاگران سیرک ضبط شده و در فضای مجازی منتشر شد، یک مربی تمساح در سیرکی در جزیره توریستی کوساموی تایلند، با هدف تهییج تماشاگران، سر خود را وارد دهان تمساح بزرگی کرد ولی تمساح لحظاتی بعد او را به شدت گاز گرفت.

در این ویدئو نشان داده می‌شود که مربی تمساح با دو چوبی که در دست داشت، در حضور تماشاگران یک تمساح بزرگ را بازی داده و درون دو فک او را با آن چوب‌ها نوازش کرد. لحظاتی بعد و در حرکتی خطرناک سر خود را وارد دهان تمساح کرد. چند ثانیه بعد تمساح دو فک خود را بسته و تلاش کرد سر مربی خود را جدا کند.

مربی تمساح لحظاتی بعد با داد و فریاد موفق شد، سر خود را درون دهان تمساح خارج کند. تمساح پس از آن مربی را در حالی که از شدت درد و جراحات تقریبا بی‌هوش شده بود، رها کرده و وارد آب شد.

این مربی تمساح پیش از این نیز بارها این حرکت خطرناک را تکرار کرده و سر خود را وارد دهان تمساح‌ کرده بود. تماشاگران گفتند که او پیش از آغاز این نمایش خطرناک، جای زخم‌های فراوانی که در نتیجه سال‌ها فعالیت با تمساح‌ها بر تن او مانده بود را به آنها نشان داد. این مربی تمساح همچنین یک انگشت دست خود را نیز در این میان از دست داده بود.