.
.
.

امیر مکه: مانع ورود هیچ مسلمانی به مسجد الحرام نخواهیم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شاهزاده خالد الفیصل، مشاور خادم حرمین شریفین و امیر منطقه مکه مکرمه، سه‌شنبه 13 ژوئن تاکید کرد پادشاهی سعودی مانع ورود هیچ مسلمانی به مسجد الحرام و انجام عبادت نخواهد شد، بلکه تلاش خواهد کرد تا تمامی خدمات و تسهیلات لازم را در این مکان مقدس فراهم کند.

شاهزاده خالد الفیصل بعد از شرکت در مراسم افطار نیروهای حفاظتی در مسجد الحرام گفت: «من همه ساله با ارشادات ملک سلمان بن عبدالعزیز، خادم حرمین شریفین در این مراسم شرکت می‌کنم و از خداوند طلب برکت اسلام و استقرار آن را دارم. از تمامی افرادی که در این مکان مقدس به زائران و عبادت‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهند تشکر می‌کنم و از خداوند آرزوی سلامتی برای آنها دارم».

شاهزاده خالد الفیصل از تمامی افراد و به ویژه نیروهای امنیتی که حفاظت این مکان مقدس را تامین می‌‌کنند و همچنین مدیریت عام امور حرمین شریفین به خاطر مدیریت «ممتازشان» سپاسگزاری کرد.

شاهزاده خالد الفیصل گفت که در طول ماه رمضان مسجد الحرام میزبان حدود 5/2 میلیون زائر است که اول با یاری خداوند و بعد با تلاش ماموران امنیتی و دیگر مقامات در آرامش به عبادت می‌پردازند.

او در پایان گفت: «از خداوند قبول طاعات و عبادات و عمره همگان را مسئلت دارم».

امیر منطقه مکه قبل از افطار از تمامی برنامه‌ها و تجههیزات امنیتی که در ماه رمضان به کار گرفته شده بود بازدید کرد.

در این مراسم افطار شاهزاده عبدالله بن بندر معاون امیر منطقه مکه و شماری از شاهزادگان و بزرگان و فرماندهان نیروهای انتظامی مستقر در مسجد الحرام حضور داشتند.