.
.
.

ویدیو...چهل کارگر چینی سوار یک ون 6 نفره شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پلیس چین یک خودروی ون 6 نفره را متوقف کرد که 40 کارگر ساختمانی را در خود حمل می‌کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی "یو‌پی‌آی" پلیس شهر یوژونگ چین پس از آنکه به یک خودروی ون کوچک به آهستگی در حال حرکت بود، مشکوک شد، دستور توقف آن را داد. در ابتدا راننده از پایین کشیدن پنجره خودرو امتناع کرد، ولی پس از آنکه به دستور پلیس ناچار به همکاری شد، راز حرکت آرام ماشین برملا شد؛ چهل کارگر ساختمانی، در حالی که لباس کار پوشیده بودند، در این خودرو که تنها برای 6 نفر جا داشت، حضور داشتند.

پلیس یوژونگ به دلایل ایمنی و همچنین به دلیل تخلف غیرقابل باوری که راننده خودرو مرتکب شده، این خودروی ون را توقیف کرد. بنا بر اعلام پلیس، در این خودرو 39 کارگر مرد و یک کارگر زن حضور داشتند.

افسر پلیسی که این خودرو را توقیف کرده، توضیح داد: «درب ماشین به سختی باز می‌شد. پس از مشاهده تعداد باورنکردنی کارگران درون خودرو، برای حفظ امنیت و نجات جان کارگران، دستور دادم فورا درب را باز کنند. وقتی کارگران شروع به خروج از ماشین کردند، من نیز شروع به شمارش آنها کردم. یک، دو، سه، چهار... سی و نه، چهل. وقتی به عدد چهل رسیدم اولین چیزی که به ذهنم آمد این است که من در شمارش اشتباه کرده‌ام.»

بررسی‌های پلیس و اظهارات راننده نشان داد که این کارگران همگی در یک کارگاه ساختمانی کار می‌کردند و به دلیل اینکه همه ساکن یک منطقه بوده‌اند، با این خودرو رفت و آمد می‌کردند. راننده متخلف 6 امتیاز منفی گرفته و 200 یوان چین جریمه شد.