.
.
.

پیتزایی که از 110 پنیر مختلف درست شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک رستوران آمریکایی پیتزایی به مشتریانش عرضه می‌کند که در ساخت آن از 110 پنیر مختلف استفاده شده است.

اگر از عشاق پیتزا و پنیر هستید، یک رستوران آمریکایی به نام "پیتزافروشی اسکاتی" پیتزایی برای شما تهیه کرده که احتمالا همه آنچه می‌خواهید را در خود دارد. این رستوران با الهام گرفتن از فیلم " لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته " ساخته سال 2014، پیتزایی تهیه کرده است که در آن 110 نوع پنیر مختلف به کار رفته است. در فیلم لاک‌پشت‌های نینجای پیتزایی با 99 پنیر وجود داشت.

پیتزافروشی اسکاتی در ایالت پورتلاند آمریکا، 55 نوع پنیر زرد، 36 پنیر نرم، 9 پنیر خشک و همچنین پنیر پارمسان را در خود دارد. در خمیر این پیتزا نیز ار پنیر موتزارلا استفاده شده است. سازنده این پیتزا گفت: "می‌خواستیم یک کار دیوانه‌وار بکنیم"؛کاری که احتمالا موفق به انجام آن نیز شده‌اند. حالا پیتزافروشی اسکاتی، در صدد ثبت این پیتزا در کتاب رکوردهای گینس است. نکته غیرقابل‌باور این است که اسکاتی هر قطعه این پیتزا را در یک فستیوال پیتزا در آمریکا، تنها به قیمت 2 دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

سازنده پیتزای 110 پنیری گفت: «این پیتزا به روش معمول همه پیتزاها ساخته می‌شود و آهسته آهسته در حال تبدیل شدن به انتخاب اول مشتریان پیتزافروشی اسکاتی است.»