.
.
.

حزب سبز اتریش به زنان شیوه ایستاده ادرار کردن را می‌آموزد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک شاخه محلی از حزب سبز اتریش اعلام کرد یک جلسه آموزشی برگزار می‌کند تا به زنان بیاموزد چگونه در توالت‌های عمومی کثیف، ایستاده ادرار کنند.

به گزارش سایت رسمی حزب سبز، شاخه محلی این حزب در منطقه پرشتولسدورف در استان نیدراوسترایش، با ارسال دعوتنامه‌ای به اعضای زن این حزب، از برگزاری یک جلسه آموزشی خبر داد که هدف از آن آموزش شیوه ایستاده ادرار کردن برای زنان است.

شاخه پرشتولسدورف حزب سبز که به طور مستمر نشست‌های تحت عنوان "صبحانه زنان" برگزار می‌کند، اعلام کرد، موضوع نشست شنبه آینده در 14 می 2017، "همه آن چیزی است که به منطقه لگن ارتباط دارد".

این حزب اعلام کرد ، قصد دارد شیوه ایستاده ادرار کردن به زنان را در جشنواره‌های موسیقی، برنامه‌های ورزشی و دیگر اماکنی که به طور معمول یافتن توالت‌های عمومی تمیز در آنها دشوار است، را آموزش دهد. به گفته برگزارکنندگان این نشست، آنها قصد دارند به زنان بیاموزند چگونه با ساخت چند وسیله ساده، امکان ایستاده ادرار کردن را برای خود فراهم کنند.

مارثا گونزل، یک مشاور محلی در پرشتولسدورف و عضو حزب سبز اتریش گفت: «من و دیگر برگزارکنندگان این نشست، از حجم استقبالی که در اینترنت و فضای مجازی از این نشست شده، شگفت‌زده شده‌ایم.»

خانم گونزل به روزنامه "در وستن" گفت: «ما دائما درباره موضوعات و ایده‌های بحث‌برانگیز بحث می‌کنیم، ولی از آنجا که ما یک مجموعه محلی هستیم، معمولا کسی توجهی به ما نمی‌کند.»

مارثا گونزل افزود: « تعداد اندکی از مردان حزب، برای تامین امنیت نشست در دسترس خواهند بود. حجم روزافزون توجه و اهتمام به نشست روز شنبه، باعث شده تعدادی ایمیل "تند و زننده" دریافت کنیم.»