.
.
.

نت‌فلیکس ۱۰۵ میلیون دلار برای ساخت بزرگترین فیلم قرن پرداخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت نت‌فلیکس حقوق فیلم «آیریش‌من» را خرید که قرار است در آن رابرت دنیرو، مارتین اسکورسیز، ال‌پاچینو، جو پسگی و هاروی کیتل حضور داشته باشند. این معامله ۱۰۵ میلیون دلار بود و اسکورسیز کارگردان این فیلم و در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

این فیلم بر پایه داستان واقعی فرانک شیرن، آدمکش حرفه‌ای ساخته شده که نقش او را رابرت دنیرو بازی می‌کند. جیمی هوفا، رییس مافیا را ال‌پاچینو بازی می‌کند و جو پسگی و هاروی کیتل هم دیگر بازیگران این فیلم هستند.

این بازیگران باهم بسیار آشنا هستند و در فیلم‌های زیادی در کنار یکدیگر بوده‌اند، اما این اولین بار است که همگی باهم در یک فیلم بازی می‌کنند.

عده‌ زیادی در انتظار این فیلم هستند و نت‌فلیکس با پرداخت ۱۰۵ میلیون دلار حقوق این فیلم پرطرفدار را از آن خود کرده است. این معامله به این شرکت اجازه می‌دهد تا این فیلم را در اختیار ۹۳ میلیون مشترک خود قرار بدهد و بدون شک با این فیلم تعداد مشترکان این شرکت افزایش خواهد یافت.

نت‌فلیکس بعد از آنکه شرکت فیلم‌سازی پارامونت از این پروژه صرفنظر کرد با اسکورسیز وارد مذاکره شد. سخنگوی نت‌فلیکس گفت: «پروژه اسکورسیز ریسک بالایی دارد، و پارامونت حاضر به پذیرش این ریسک نشد و به این ترتیب پروژه به ما رسید.»