.
.
.

ماجرای پسربچه 8 ساله که برای خرید چیزبرگر برای خواهرش ماشین را تا مغازه راند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک پسربچه 8 ساله، در ایالت اوهایوی آمریکا خواهر کوچکش را که تنها 4 سال داشت، سوار خودروی پدر کرد و او را با خود به فروشگاه مک‌دونالدز برد تا با هم چیزبرگر بخورند.

به گزارش فاکس8، دو کودک در شهرستان کولومبیای، ایالت اوهایوی آمریکا، روز یک‌شنبه 9 آوریل 2017 حوالی ساعت 8 شب از غفلت پدر و مادر خود استفاده کرده و با ماشین خانواده، به فروشگاه مک‌دونالدز رفتند.

جاکوب کوهلر، افسر پلیس منطقه فلسطین شرقی در شهرستان کولومبیا به فاکس8 گفت: «پدر دو کودک پس از یک روز کاری، خسته و به خواب رفته بود و دو کودک در کنار مادرشان نشسته‌ بودند. لحظاتی بعد مادر نیز به خواب رفت و کودکان برای خوردن چیزبرگر با استفاده از خودروی ون پدرشان به مک‌دونالدز رفتند».

به گفته این افسر پلیس، شاهدان عینی پس از دیدن این دو کودک درون خودرو، موضوع را به پلیس اطلاع دادند. پسربچه 8 ساله برای رسیدن به فروشگاه مک‌دونالد از 4 تقاطع و چند ریل قطار عبور و چند باز نیز به چپ و راست نیز گردش کرد. شاهدان عینی به پلیس گفته‌اند، این راننده خردسال به هیچ‌ یک از قوانین راهنمایی و رانندگی اعتنایی نکرده و با حداکثر سرعت در حرکت بود.

یکی از آشنایان، پس از مشاهده دو کودک در فروشگاه مک‌دونالدز موضوع را به خانواده آنها اطلاع داد. نیروهای پلیس زمانی به فروشگاه رسیدند که دو کودک در حال خوردن چیزبرگر بودند. راننده خردسال به نیروهای پلیس گفت که رانندگی را از طریق یوتیوب فرا گرفته است.

علیرغم اینکه هیچ کس در این حادثه آسیبی ندید، اما تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم