.
.
.

ملانیا، بانوی اول آمریکا، الهام‌بخش شاهزادگان اروپایی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

از لباس آبی ملانیا ترامپ، در روز سوگند تا علاقه‌اش به لباس‌های خوش‌دوخت، هیچ‌ چیزی از بهترین فشن جهان کم نمی‌آورد.

سه ماه بعد از حضور ملانیا به عنوان بانوی اول آمریکا، Vogue مجله معروف فشن جهان سلیقه او در مد را مورد تایید قرار داد. ملانیا اکنون الهام‌بخش شاهزادگان اروپایی و زنان معروف جهان همچون جولیانا آوادا از آرژانتین و ملکه رانیا از اردن شده است.

به گزارش روزنامه بریتانیایی دیلی میل، تاثیر ملانیا بر ملکه ماتیلده و شاهزاده خانم مری، از خاندان سلطنتی بلژیک در سفر اخیرشان به کشور دانمارک کاملا روشن است.

ادوارد بارسامیان، نویسنده Vogue، گفت: «کت آبی ملکه ماتیلده برگرفته از لباس ملانیا در مراسم سوگند ریاست جمهوری آمریکا است که از مجموعه مزون رالف لورن برای این مراسم انتخاب شده است».

فقط این لباس نیست که ذهن شاهزادگان اروپایی را بخود مشغول کرده است. به گفته یک کارشناس مد «خاندان سلطنتی اروپا سلیقه ملانیا در انتخاب لباس‌های فاخر را می‌پسندند».

رنگ مورد علاقه ملانیا قرمز است و او در تعدادی از مراسم از این رنگ استفاده کرده است. لباس ملانیا در دیدار از ژاپن به رنگ قرمز آتشین بسیار جلب توجه کرده است.

ملکه لیتزیا از اسپانیا از دیگر طرفداران سبک لباس ملانیا است، و او لباس دوپیس و بلوز و شوار را می‌پسندد.

لباس ملکه رانیا از کشور اردن هم در سفر به واشنگتن شباهت ساختاری با لباس ملانیا داشت و هردو بانو لباسی به تن داشتند که دور گردن آن شال‌گونه بود.

شاهزاده ویکتوریا از کشور سوئد هم با کت شیری رنگش، نشان از تاثیر سبک لباس می‌نی‌مالیستی ملانیا ترامپ دارد.