.
.
.

تصویری...زایمان در ارتفاع 42 هزار پایی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مهمانداران و مسافران یک پرواز خطوط هوایی ترکیه، به یک زن باردار کمک کردند تا نوزادش را در ارتفاع 42 هزار پایی آسمان و قبل از فرود هواپیما به دنیا بیاورد.

به گزارش روزنامه سان، یکی از مسافران پرواز روز جمعه 7 آوریل 2017 خطوط هوایی ترکیه که از کوناکری در گینه به مقصد آواگادوگو پایتخت بورکینافاسو در پرواز بود، دقایقی پس از ورود به هواپیما دچار درد زایمان شد.

این مادر که از او با نام نافی دیبابی یاد شده و در ماه 28 دوران بارداری به سر می‌برد توانست با کمک مهمانداران و مسافران فرزندش را در ارتفاع 42 هزار پایی به دنیا بیاورد. پس از به دنیا آمدن مسافر جدید هواپیما، کادر پرواز و خلبان با او عکس یادگاری گرفتند.

بوثینه اینانیر، یکی از مهمانداران این پرواز، درباره به دنیا آمدن مسافر جدید هواپیما گفت: «مادر باردار، در حالت ایستاده، فرزندش را به دنیا آورد. تعدادی از مسافران نیز در این زمینه با ما و مادر همکاری کردند.»

بلافاصله پس از فرود هواپیما، یک آمبولانس، مادر و دخترش را که "کادیجو" نامگذاری شد، برای مراقبت‌های بیشتر به بیمارستانی در آواگادوگو پایتخت بورکینافاسو منتقل کرد. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که مادر و فرزندش در سلامت کامل به سر می‌برند.

خطوط هوایی ترکیه در بیانیه‌ای که درباره این موضوع منتشر کرد، گفته است که خلبان و کادر پرواز بلافاصله پس از اطلاع از شرایط مادر به یاری او شتافته‌اند.

کودک به دنیا آمده در هواپیما