.
.
.

مرد آمریکایی به جرم ارتباط جنسی با پرچین به پرداخت 2500 دلار محکوم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک زن ساکن شهر آوستین در ایالت تگزاس آمریکا، از یکی از همسایگانش به دلیل «ارتباط جنسی با پرچین" شکایت کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی «استیت‌من» الدورادو ایستالا شهروند 32 ساله ساکن منطقه آوستین هنگامی که چهارشنبه گذشته در حال انجام عمل رابطه جنسی با حصار فلزی یکی از همسایگان بوده، مشاهده شده است.

یکی از همسایگان او در منطقه ساحلی خیابان لامار، پس از مشاهده حرکات نامناسب او در ساعت 11:25 صبح، با پلیس تماس گرفته است. زنی در همسایگی آقای ایستالا از صحنه رابطه جنسی او با پرچین فیلم گرفته است. این زن به پلیس گفته که از پشت پنجره الدورادو ایستالا را دیده که روی حصار فلزی که منازل آنها را از هم جدا می‌کند، ادرار کرده و سپس با بوسیدن حصار فلزی، لباس‌هایش را در آورده و شروع به رابطه جنسی با پرچین کرده است.

زن همسایه نیز با موبایل از او فیلم گرفته و به پلیس داده است. پلیس محلی می‌گوید، این زن همسایه علاوه بر شکایتنامه کتبی تعداد زیادی عکس و فیلم از حادثه نیز در اختیار پلیس قرار داده است.

در صورتجلسه پلیس آمده، زمانی که نیروهای پلیس به محل مورد نظر رسیده‌اند، الدورادو ایستالا را در حالی که کاملا مست بوده، یافته‌اند. او با پلیس همکاری نکرده و ادعا کرده در همه این مدت درون آپارتمان خود بوده است.

اگر چه او به دلیل سکس با پرچین به زندان شهرستان تراویس ایالت تگزاس نخواهد رفت، لیکن برای الدورادو ایستالا 2500 دلار جریمه صادر شده است.