فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تاکید ملک سلمان بر ضرورت توسعه روابط با اندونزی

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه سعودی، چهارشنبه 1 مارس بر ضرورت توسعه روابط میان سعودی و اندونزی در همه زمینه‌ها تاکید کرد.

  ملک سلمان در مراسم ضیافت ناهاری که جوکو ویدودو رئیس جمهوری اندونزی، برای خوش آمد گویی از او برگزار کرد، گفت: «خوشبختم که به این مناسبت، از شما به خاطر این دعوت و کرم ضیافت، تشکر کنم. امیدوارم که این سفر در توسعه و تعمیق روابط دو جانبه در همه زمینه‌ها به گونه‌ای که آمال و آرزوهای دو ملت دوستمان را محقق کند، سهیم شود.. از خداوند برای همگان آرزوی موفقیت دارم».

  رئیس جمهوری اندونزی هم ضمن خوش آمد گویی به خادم حرمین شریفین به خاطر سفر به کشورش، افتخار ملت اندونزی را به این سفر تاریخی، ابراز کرد.

  رئیس جمهوری اندونزدی بر جایگاه بزرگ و ویژه پادشاهی عربی سعودی در دلم مردم اندونزی تاکید و به اهمیت همکاری میان دو کشور، اشاره کرد.

  خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز چهارشنبه در سفری رسمی، به جمهوری اندونزی رسید.

  جوکو ویدودو رئیس جمهوری اندونزی، در راس استقبال کنندگان از ملک سلمان در فرودگاه بین‌المللی حلیم در جاکارتا قرار داشت.

  ریتنو ماری سودی وزیر امور خارجه و لقمان حکیم سیف الدین وزیر امور دینی اندونزی، اگوس مفتوح ابی جبریل سفیر اندونزی در پادشاهی سعودی، باسوکی تجاهجا حاکم جاکارتا، شماری از مسئولان بلندپایه اندونزیایی، اسامه بن محمد الشعیبی سفیر خادم حرمین شریفین در اندونزدی و کارکنان سفارت سعودی در جاکارتا، از جمله حاضران در مراسم استقبال بودند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران