ویدیو.. آنجلینا جولی حشرات را می‌پزد و می‌خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مردمان کشورهای مختلف در سراسر کره زمین، به غذاهای ویژه خود شهرت دارند که به بخشی از فلکلور ویژه‌شان تبدیل می‌شود. به طور مثال، مردمانی را می‌بینیم که ملخ می‌خورند، برخی هم گنجشک، کبوتر یا خرگوش می‌خوردند. در بعضی کشورها، مردم سگ و گربه می‌خورند. برخی هم موش می‌خورند. بعضی‌ها قورباغه را ترجیح می‌دهند دیگرانی هستند که سوسک می‌خورند و... این‌ها علاوه می‌شود بر انواع بسیار زیاد موجودات دریایی است که بخشی از رژیم غذایی مردم کشورهای مختلف است.

معمولا می‌بینیم که برخی از عادت‌های غذایی در کشوری، باعث تهوع مردمان کشوری دیگر می‌شود و می‌پرسند: «چگونه این را می‌خورید...؟».. اما اکنون شاهد آن هستیم که ستاره سرشناس هالییود که شهرتش به کشورهای جهان، موجودات زنده‌ای می‎‌خورد که می‌تواند باعث تهوع بسیاری از مردم شود.

آنجلینا جولی ستاره سینمای هالییود که اخیرا خبر جدایی‌اش از براد پیت دیگر ستاره هالییود، رسانه‌ها را درنوردیده بود، بار دیگر با داستانی دیگر، خبر ساز می‌شود.. این بار اما با پختن و خوردن حشرات از جمله عنکبوت‌ها.

اخیرا ویدیویی از این ستاره محبوب سینمای جهان که به اقدام‌های خیرخواهانه و کمک به پناهجویان شهرت دارد، منتشر شده که او را در حال پختن و خوردن حشرات و عنکبوت‌ها نشان می‌دهد و فرزندانش را هم به خوردنشان تشویق می‌کند.
آنجلینا جولی (41 ساله) برای تبلیغ فیلم جدیدش به همراه فرزندانش به کامبوج سفر کرده بود. او در این سفر با شبکه خبری BBC مصاحبه کرده و شدت علاقه خود را به این کشور ابراز کرده است؛ جایی که در سال 2002 «مادکوس» را به فرزندی پذیرفته است.


در فیلمی ویدیویی که از این سفر منتشر شده، اصرار آنجلینا جولی دیده می‌شود که سعی می‌کند فرزندانش عاشق غذاهای کابوجی شوند به گونه‌ای که از کوچکترین فرزندانش که دوقلو هستند (ویوان و نوکس) خواست به او در پختن غذا کمک کنند.
ویدیو نسان می‌دهد که این ستاره مشهور سینمای هالییود، چگونه از خوردن عنکبوت برشته لذت می‌برد.

أنجلينا جولي تأكل العناكب
أنجلينا جولي تأكل العناكب

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید