تخفیف در صورتحساب رستوران به دلیل رفتار مودبانه کودکان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

صاحب یک رستوران در شهر پادوا در ایتالیا که از رفتار مودبانه کودکان یکی از مشتریانش به وجد آمده بود، به خانواده آنها پنج‌ درصد تخفیف داد.

به گزارش روزنامه گاردیان آنتونیو فراری، رستوران‌دار ایتالیایی تصویری از یکی از صورت‌حساب‌های مشتریانش منتشر کرده که نشان می‌دهد این رستوران به دلیل رفتار مودبانه کودکان یکی از مشتریانش تخفیف ویژه‌ای به آنها داده است.

آقای فراری به گاردیان گفته که این خانواده پنج فرزند داشتند و رفتار بسیار مودبانه آنها دلیل این تخفیف بوده است. به گفته آنتونیو فراری بیش از یک سوم خانواده‌ها نمی‌دانندبا فرزندانشان در حین غذا خوردن در رستوران‌ها چگونه رفتار کنند.


اگرچه این رستوران‌دار فرزندی ندارد، لیکن به گاردیان گفته است که می‌تواند تصور کند تربیت فرزندان چه کار دشواری است و به همین دلیل تصمیم گرفته از این پس به خانواده‌هایی که کودکانی مودب داشته باشند، تخفیف بدهد.

خود آقای فراری پیش از این و در رستورانی در میامی به دلیل رفتار پسندیده تخفیف گرفته بود.

علیرغم اینکه برخی از تخفیفی که رستوران فراری به این خانواده به دلیل رفتار مودبانه فرزندانشان داده، تمجید کرده‌اند، برخی دیگر با انتقاد از این موضوع گفته‌اند، رستوران یک مکان عمومی است که خانواده‌ها و فرزندانشان حق دارند مطابق میل خود رفتار کنند.

آنتونیو فراری در این‌باره گفت: من در این‌باره تصمیم می‌گیرم که در این رستوران چه اتفاقی رخ دهد. او تاکید کرد که رستورانش به آماده پذیرایی از همه خانواده‌ها و به ویژه کودکان است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید