انتشار نخستین ویدیو از ترور برادر دیکتاتور کره شمالی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ویدیویی در شبکه اجتماعی یوتیوب منتشر شده که لحظه ترور «کیم جونگ نام»، برادر بزرگ و ناتنی دیکتاتور کره شمالی ر در سالن فرودگاه بین المللی کوالالامپور پایتخت مالزی نشان می‌دهد.

این ویدیوی که زمان آن 5 دقیقه و 20 ثانیه، است توسط دوربین‌های مدار بسته در سالن، در ورودی و سالن خروج فرودگاه کوالالامپور تصویر برداری شده است. این ویدیو نشان می‌دهد «کیم جونگ نام» ساعت 9 صبح در حال بررسی ساعات پرواز هواپیمای خود بر روی تابلوی فردوگاه بود. او در حال آماده شدن برای پرواز به محل سکونت خود در شهر «ماکائو» در چین ک است؛ جایی که همسر و فرزندش نیز آن‌جا ساکن هستند، اما ناگهان دو دختر از پشت و جلو به او به وی حمله کردند.

دختران مهاجم، یکی تبعه ویتنام به نام «دوان ثای هونگ» 28 ساله است که روز چهارشنبه هفته گذشته بازداشت شد و دومی «سیتی عیشه» تبعه اندونزی است که 25 سال سن دارد. دومهاجم مقداری زهر مایع بسیار قوی و کشنده را به صورت «کیم جونگ نام» می‌پاشند و این مایع سمی از راه چشم وارد بدن او می شود و بعد از دقایقی او را می‌کشد.

در این ویدیو دیده می‌شود که پی از حمله «کیم جونگ نام» به ماموران فرودگاه مراجعه می‌کند و ماموران او را به اتاق درمان فرودگاه می برند اما وضعیت جسمی او لحظه به احظه وخیم‌تر می‌شود سرانجام در مسیر انتقال به بیمارستان، جانش را از دست می دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید