حمله مجدد ترامپ به رسانه‌های آمریکا به ویژه سی.ان.ان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه 16 فوریه بار دیگر رسانه‌های آمریکایی را مورد انتقاد شدید قرار داده و آنها را به «عدم صداقت» متهم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا که در یک کنفرانس مطبوعاتی که به مدت یک ساعت و ربع به طول انجامید، با حمله لفظی شدید بار از دشمنی خود با برخی از رسانه‌های آمریکایی سخن گفت.

ترامپ در این مصاحبه گفت:«اغلب رسانه‌ها و خبرنگاران در کشور حقیقت را نمی‌گویند و سطح بی صداقتی در رسانه‌ها به حدی که غیرقابل کنترل است».

ترامپ که در این مصاحبه هجوم خود را بیشتر متوجه شبکه تلویزیونی «سی.ان .ان» کرده بود، گفت :«اغلب وسایل رسانه‌ای در نیویورک، واشینگتن ولوس آنجلس برای خدمت به منافع ملی و مردم کار نمی‌کنند بلکه برای مصلحت و سود یک قشر خاص عمل می کنند».

ترامپ افزود:«بدبینی و دشنی با «سی.ان. ان» در میان آمریکایی‌ها به حدی است که دیگر من دوست ندارم این کانال تلویزیونی را مشاهده کنم».

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رئیس جمهوری آمریکا اظهار داشت:«شک وتردیدی که نسبت به نشر حقایق توسط رسانه‌های آمریکایی دارم باعث شد که برای سخن گفتن با ملت آمریکا از توییتر شخصی‌ام استفاده کنم».

ترامپ افزود:«من در اینجا می خواهم پیامم را به طور مستقیم به ملت آمریکا برسانم که خودتان می توانید یک گزارشگر رسانه‌ای خوبی برای خودتان باشید».

رئیس جمهوری آمریکا هنگام مراسم معرفی وزیر کار گفت:« رسانه ها به شدت ریاکار شده اند. حقیقتا سطح بی ریایی رسانه ها به حدی غیرقابل کنترل در آمده اند. من انتخاب شده ام که سیستم ورشکسته کنونی را درست کنم. البته باید بگویم برخی رسانه‌ها واقعا خالصانه کار می‌کنند اما بخش اعظم آنها اینطور نیستند».

جانشین باراک اوباما با اشاره به حضور تروریستهای داعشی در عراق و سوریه، گفت که داعش را هم از دولت سابق آمریکا به ارث برده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم