جدایی زن و شوهر آمریکایی به دلیل رای دادن به ترامپ

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک زن آمریکایی بعد از 22 سال زندگی مشترک، رای شوهرش به دونالد ترامپ را خیانت و عهدشکنی تلقی کرده و از او جدا شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، یک زن 73 ساله آمریکایی ساکن فلوریدا، به این دلیل که شوهرش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دونالد ترامپ رای داده بود، پس از 22 سال زندگی مشترک از او طلاق گرفت.

این زن بازنشسته که جیل مک‌کرومیک نام دارد، شوهر را یک "عهدشکن" توصیف کرده است. به گفته خانم مک‌کرومیک این کار شوهرش او را شگفت‌زده کرده است. او به خبرنگاران گفت: احساس کردم که خودم را گول زده‌ام. این کار او چشم مرا به چیزهایی باز کرد که قبلا با آنها مواجه نشده بودم. من حالا متوجه شدم که برای پذیرفتن چیزهایی که اگر جوانتر بودم نمی‌پذیرفتم، چقدر به بیراهه رفته‌ام.

خانم مک‌کورمیک که در یک ضیافت ناهار دوستانه، از زبان شوهرش شنیده که او به ترامپ رای داده، گفته است که احساس می‌کند شوهرش به او خیانت کرده است.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، باعث دودستگی در میان مردم این کشور شده و بسیاری از مسائل زندگی آمریکایی‌ها را تحت تاثیر قرار داده است.

هیلاری کلینتون، نامزد شکست‌خورده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سخنرانی پذیرش شکست خود گفته بود: " ما علیرغم احساس ناامیدی، باید نتیجه انتخابات را بپذیریم. نتیجه انتخابات نشان داد که ملت آمریکا بیش از آنچه گمان می‌کردیم دچار دودستگی شده است."

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید