مدرسه‌ای برای دانش‌آموزان خوابالو در انگلیس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به دلیل خواب‌آلودگی دانش‌آموزان مدرسه‌ای در انگلیس، مسئولان آن مدرسه پس از نظرخواهی از دانش‌آموزان تصمیم گرفتند یک ساعت دیرتر آغاز به کار کنند تا آنها بتوانند یک ساعت بیشتر بخوابند.

به گزارش "مترو"، مسئولان مدرسه بلاتچینگتون میل در منطقه ساسکس در جنوب شرقی انگلستان قرار دارد، پس از آنکه متوجه شدند، دانش‌آموزان خواب‌آلوده به مدرسه می‌آیند تصمیم گرفتند با تغییر ساعت آغاز مدرسه به دانش‌آموزان فرصت دهند، یک ساعت بیشتر بخوابند. این مدرسه به ساعت 8.25 در ساعت 9.25 آغاز به کار خواهد کرد.

کارکنان، معلمان، دانش‌آموزان و اولیای آنها توافق کرده‌اند در مقابل ساعت کاری این مدرسه به جای ساعت 3، تا ساعت 4 ادامه پیدا کند.
آشلی هارولد مدیر این مدرسه می‌گوید: علاوه بر همه آنچه در مدرسه انجام می‌دهیم در نظر داریم همه شیوه‌هایی که کارایی دانش‌آموزان نوجوان و خانواده‌های آنها را افزایش می‌دهد، بررسی کرده و در مدرسه به اجرا بگذاریم. ما به مدرسه به عنوان یک شیوه و متد غیرقابل تغییر نگاه نمی‌کنیم؛ از نظر ما می‌توان برای بهینه کردن شرایط تغییرات زیادی در مدرسه ایجاد کرد.

این تغییر ساعت مدرسه پس از آن پیشنهاد شد که مطالعات علمی نشان داد که آغاز به کار دانش‌آموزان در صبح زود، به پیشرفت ذهنی دانش‌آموزان کمکی نمی‌کند. مشورت‌های مدرسه بلاتچینگتون میل 2 ماه به طول خواهد انجامید و پس از اتخاذ تصمیم نهایی، از سپتامبر 2018 به مرحله اجرا در خواهد آمد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید