یک کشیش آمریکایی به جرم برق‌دزدی دستگیر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کشیشی در آمریکا در تگزاس که در 3 سال گذشته بیش از 8 هزار دلار برق دزدیده بود، دستگیر شد.

به گزارش وبسایت "نیوزتایم" بازرسان یک شرکت برق در منطقه سی‌ویو آونیو در ایالت تگزاس هنگام بازرسی کنتور برق یک آرایشگاه متوجه شدند، صاحب آن که یک کشیش محلی است و ویلیام مارشال نام دارد، برق دزدی کرده است.

ویلیام مارشال علاوه بر اداره یک آرایشگاه و مرکز تاتو و خالکوبی، به عنوان کشیش و عضو کمیسیون آتش‌نشانی شهر نیز فعالیت می‌کرد.

پلیس سی‌ویو آونیو گفته در حالی که مارشال از برق استفاده می‌کرد، پول آن را پرداخت نمی‌کرده است. این مبلغ حدود 8 هزار دلار برآورد شده است. به گفته پلیس، پیش از این و در سال 2013 نیز برق آرایشگاه به دلیل بدهی 4 هزار دلاری قطع شده بوده است.

هنگامی که بازرسان شرکت برق کنتور برق آرایشگاه مارشال را بررسی می‌کردند، متوجه شدند در حالی که کنتور قطع شده، برق آریشگاه کماکان در جریان است. ویلیام مارشال اعتراف کرده که خودش به شکل غیرقانونی برق را مجددا وصل کرده است.

پلیس محلی مارشال را در خانه‌اش بازداشت و اتهام سرقت از نوع درجه سوم را به او تفهیم کرده‌اند. او پس از آنکه قول داد در دادگاه حاضر شود، از بازداشت آزاد شد.

بازرسان شرکت برق برآورد کرده‌اند، ویلیام مارتین از سال 2013 تا کنون حدود 33.782 کیلووات برق دزیده و ارزش مالی این مقدار برق معادل 8.191 دلار و 86 سنت آمریکاست.

سخنگوی شرکت برق محلی در این‌باره گفت: «بازرسان این شرکت برای کشف دستکاری‌های احتمالی کنتور برق آموزش‌های لازم را دیده‌اند».

بازرسان شرکت برق گفته‌اند دستکاری کنتور برق علاوه بر آنکه یک عمل غیرقانونی است، می‌تواند به شدت خطرناک بوده و مشکلات زیادی در پی داشته باشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید