زن و شوهر ایتالیایی برای چهره‌های سرشناس کاغذ توالت کثیف ارسال می‌کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک زوج ایتالیایی که به هزاران چهره‌ سرشناس نامه‌های تهدیدآمیز به همراه کاغذ توالت کثیف ارسال می‌کردند، در شهر میلان بازداشت شدند.

به گزارش ایندپندنت این زن و شوهر 51 وو 71 ساله پیش از آنکه چهارشنبه گذشته توسط پلیس مبارزه با تروریسم در شهر میلان دستگیر شوند، به مدت دو سال برای افراد سرشناس که متهم به فساد، کودک‌آزاری یا قتل بودند، نامه‌های تهدید آمیز به همراه کاغذ توالت کثیف ارسال می‌کردند.

یک افسر پلیس به آنسا، خبرگزاری رسمی ایتالیا گفته که این مرد با دقت اخبار را دنبال می‌کرده و کاملا به روز بوده است. او در واقع به همه جا نامه فرستاده است. گفته می‌شود این مرد یک پلیس بازنشسته است.

این زوج ایتالیایی بسته‌های پستی مورد نظر را به طیف وسیعی از ورزشکاران، تجار، سیاستمداران و اهالی رسانه ارسال کرده است. رئیس باغ وحش کپنهاک نیز از دست این زوج در امان نمانده و پس از مرگ یک زرافه در باغ وحشت تحت مدیریت او، بسته‌ای شامل یک نامه تهدید آمیز و مقداری کاغذ توالت کثیف دریافت کرده است.

به گزارش آنسا، معلمانی که با کودکان بدرفتاری می‌کنند، فوتبالیست‌ها و چند سیاستمدار نیز در لیست افراد دریافت‌کننده این بسته‌ها بوده‌اند.

پلیس در خانه این زن و شوهر تعداد قابل توجهی پاکت یافته که در آنها نامه‌های تهدیدآمیز و کاغذ توالت آغشته به مدفوع انسان و یا حیوانات اهلی، از جمله سگ قرار دارد. نیروهای پلیس همچنین دفتری پیدا کرده‌اند که فهرستی از نام و آدرسی افرادی که این زوج قصد داشتند به زودی برای آنها از این بسته‌ها بفرستند، در آن ثبت شده بود. در کنار نام هر فرد، دلیل ارسال نامه نیز ذکر شده بود. 110 بسته آماده ارسال در خانه این زوج یافت شد.

پلیس پس از ردگیری دقیق توانست این زوج را یافته و دستگیر کند. آنها از تمبرهای کشورهای مختلف از جمله آذربایجان، زئیر و بوتا برای ارسال این بسته‌ها استفاده می‌کردند. این زوج هم‌اکنون در بازداشت پلیس به سر می‌برند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید