هواداران ترامپ از مردم آمریکا خواستند در شادی آنها سهیم شوند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا، روز جمعه در حالی برگزار می شود که از سوی عده‌ای از مقامات حزب دموکرات و برخی از هنرمندان تراز اول این کشور بایکوت شده است.

اما هواداران و متحدان ترامپ که برای شرکت در مراسم تحلیف به واشنگتن، پایتخت آمریکا آمده اند، ابراز امیدواری کردند تا تمامی مردم این کشور در شادی آنها سهیم باشند.

بوریس اپشتین، از مشاوران ارشد ترامپ، در مصاحبه با یاهونیوز در روز پنجشنبه بارها تاکید کرد که مراسم تحلیف به تمامی مردم آمریکا تعلق دارد و در باره یک فرد مشهور و یا استعداد ویژه نیست.

اپشتین گفت: «در این مراسم صدای مردم آمریکا در این کشور و سراسر جهان شنیده می‌شود. ما برنامه‌های باشکوه و با حضور استعدادهای درخشان خواهیم داشت».

هتل ترامپ در شهر واشنگتن در چندین قدمی کاخ سفید آمریکا است و طرفداران ترامپ چهارشنبه شب در میخانه این هتل جمع شدند تا ورود او به کاخ سفید را جشن بگیرند.

یک جوان طرفدار ترامپ که با پدرش به این محل آمده بود گفت که مراسم تحلیف ترامپ با مراسم اوباما در هشت سال پیش تفاوت دارد.

این جوان گفت: «من به یاد دارم وقتی اوباما انتخاب شد، مدرسه ما تعطیل شد چون همه می‌گفتند که این یک واقعه تاریخی است. اما حالا این کار را برای ترامپ نمی کنند، چونکه رنگ پوست او فرق می‌کند، در حالیکه از نظر من این هم به همان اندازه مهم است».

پدر این جوان گفت که ترامپ شخصیتی بزرگ دارد و او «آمریکا را باردیگر بزرگ خواهد کرد، و من دعا می‌کنم خداوند آمریکا را حفظ کند».

یک جوان دیگر به تجملات این هتل اشاره کرد و گفت که مراسم تحلیف نیز به همین باشکوهی خواهد بود. «وقتی وارد این هتل می شوید و زیبایی‌های آن را می بینید، متوجه می‌شوید که ریاست جمهوری ترامپ راهی معتبر و منطقی است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید