ملک سلمان ادای سوگند ریاست‌جمهوری را به ترامپ تبریک گفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی، شامگاه جمعه 20 ژانویه، پیام تبریکی به دونالد ترامپ به مناسبت ادای سوگند قانون اساسی و در دست گرفتن ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا فرستاد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس)، در این پیام تبریک، ملک سلمان بن عبدالعزیز به نام خود، دولت و ملت پادشاهی سعودی، ریاست جمهوری را به ترامپ تبریک گفت. در این پیام آمده است: «زیباترین تبریک‌ها و بهترین آرزوها برای سلامت و خوشبحتی سرشار را تقدیمتان می‌کنیم».

ملک سلمان همچنین خواستار «پیشرفت وشکوفایی بیشتر برای ملت آمریکا» شد.

به همین مناسبت، ملک سلمان از «استحکام روابط میان دو کشور دوست» تمجید و بر «توسعه و استحکام روابط در همه زمینه‌ها برا پایه استراتژی فراگیر به گونه‌ای که به سود منافع دو کشور دوست و ملت‌هایشان باشد» تاکید کرد.

از سویی شاهزاده محمد بن نایف بن عبدالعزیز ال سعودی ولیعهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر کشور سعودی، پیام تبریکی به ترامپ به مناسبت ادای سوگند قانون اساسی و در دست گرفتن ریاست جمهوری آمریکا، ارسال کرد. در ای پیام نیز شاهزاده محمد بن سلمان «صمیمانه‌ترین تبریک‌ها و زیباترین آرزوها برای دوام سلامت و خوشبختی» را، تقدیم ترامپ کرد و خواستار «پیشرفت وشکوفایی بیشتر برای ملت آمریکا» شد.

در همین راستا، شاهزاده محمد بن سلمان ولی ولیعهد، نایب رئیس دوم و وزیر دفاع سعودی، پیام تبریکی برای ترامپ فرستاد. او در این پیام «صمیمانه‌ترین» تبریک‌ها را به ترامپ گفت و برای او «آرزوی سلامتی و خوشبختی و برای مردم آمریکا پیشرفت و توسعه بیشتر کرد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید