تصویری.. ترامپ در جشن پیش از مراسم تحلیف: قول تغییر می‌دهم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ ساعاتی پیش از برگزاری مراسم تحلیفش به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، به شهروندان این کشور وعده داد برای متحد کردن ملتی که آن‌ها را اختلاف‌های سیاسی چند دسته کرده، تلاش خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری‌ها، این سخنان ترامپ در مراسمی برای پرده برداری از مجسمه‌ای به یاد آبراهام لینکلن یکی از روسای جمهوری پیشین آمریکا، ایراد شد.

ترامپ در پایان این مراسم که در واشینگتن پایتخت آمریکا برگزار شد گفت: «کشورمان را یکپارچه خواهیم کرد». او افزود: «به شما وعده می‌دهم که اوضاع تغییر خواهد کرد».

ترامپ که جانشین باراک اوباما خواهد شد افزود: «تلاش خواهم کرد آمریکا برای همگان کشور بزرگی باشد و این تحول در تمام مناطق کشور دیده شود».

او با اشاره به دست یابی غیر منتظره‌اش به مقام ریاست جمهوری، افزود: «چنین حرکتی تا کنون بی‌سابقه است».

او در این باره گفت: «در آخرین ماه از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، می‌دانستیم که اتفاق برجسته‌ای روی خواهد داد». او ادامه داد: «نظر سنجی‌ها نشان از صعود ما می‌داد اما آن‌ها نمی‌خواستند ما را باور کنند زیرا ما را فراموش کرده بودند».

ترامپ گفت: «آری؛ شما دیگر فراموش شده نیستید. به شما قول می‌دهم اوضاع تغییر خواهد کرد».

رئیس جمهوری جدید آمریکا گفت: «به شما قول می‌دهم با جدیت تلاش خواهم کرد. شغل‌هایمان را باز خواهیم ستاند. به کشورهای دیگر اجازه سرقت شغل‌هایمان را نخواهیم داد. ارتش بزرگمان را توسعه خواهیم داد. اقدام‌هایی خواهیم کرد که طی ده‌های گذشته انجام نشده است».


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size