ویدیو...جوان 440 کیلویی پاکستانی روزی 4 مرغ و ده‌ها تخم‌ مرغ می‌خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خان بابا یل «هولک پاکستان» جوانی که از سن 18 سالگی به سرعت چاق شد، اکنون مردی 24 ساله‌ است که 440 کیلوگرم وزن دارد.

خان بابا در مصاحبه با گزارشگر العربیه گفته است که برای رسیدن به رکورد جهانی و کسب عنوان قهرمانی کشتی جهان، در تلاش است تا وزن خود را به 500 کیلوگرم برساند.

خان بابا درباره میزان مواد غذایی که روزانه مصرف می‌کند، گفت: «روزانه 10 هزار کالری دریافت می‌کنم. در یک وعده غذا 2 کیلو گوشت قرمز یا مرغ همراه با برنج، نان، میوه و یک لیتر شیر می‌خورم».

این مرد پاکستانی سنگین وزن گفته است در مجموع روزانه 4 مرغ و 36 تخم مرغ می‌خورد.

خان بابا می‌گوید:«قادرم یک تراکتور را با یک دستم نگه دارم و روزانه 3 ساعت ورزش می‌کنم».

خان بابا در خانواده‌ای متمکن که همه وسایل رفاه و آسایش را برایش تهیه کرده، به دنیا آمده است. وی از کودکی اضافه وزن داشته اما از سن 18 سالگی روند بالا رفتن وزن و چاقی او سیر صعودی پیدا کرد و اینک در سن 24 سالگی وزنش بالغ بر 440 کیلوگرم است.

او در مصاحبه با گزارشگر العربیه در پاکستان بیکی از خاطراتش را بازگو کرد و گفت: «یک روز پدرم می‌خواست مرا با خودروی کوچکش به جایی ببرد اما به محض سوار شدن محور عقب خودرو که چرخ را نگه می‌دارد در جا شکست و من خیلی شرمنده شدم، ولی پدرم خندید و این‌گونه وضعیت مرا پذیرفت».

خان بابا از دشواری‌هایی که روزانه با آن مواجه می‌شود سخن گفت، و از مشکلاتی مانند خرید لباس، حمل و نقل و گرمی هوا نام برد. با وجود این‌که برخی می‌گویند که وی به دلیل سنگین وزن بودنش بیمار است و نمی‌تواند در مسابقه کشتی آزاد شرکت کند، خان بابا این سخنان را تکذیب و بر علاقه خود برای شرکت در این مسابقات تاکید می‌کند.

گزارشگر العربیه می‌گوید، خان بابا یک شخصیت خارق العاده یا ستاره سینمایی نیست او انسانی عادی است و از زندگی خود نیز احساس خوشبختی می‌کند، او از وزن سنگین خود راضی است و برای روزی که در مسابقات لبنان از او به عنوان قهرمان جهان نام برده شود لحظه شماری می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید