تصويرى...منزل اوباما پس از کاخ سفید کجا و به چه شکل خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منزل باراک اوباما پس از ترک کاخ سفید، کجا و چه شکلی خواهد بود؟ این سئوالی است که روزنامه بریتانیایی «سان» آن را مطرح کرده و به آن پاسخی کوتاه داده است. سان نوشته : «قطعا اوباما در یک مکان خیلی قدیمی سکونت نخواهد کرد»!

بر اساس گزارش روزنامه بریتانیایی اوباما در منطقه کالوراما در واشنگتن که تنها دو مایل از کاخ سفید فاصله دارد، سکونت خواهد کرد.

منزلی که اوباما در آن سکونت خواهد کرد، دارای، 9 اتاق است. صاحب این منزل، جو لوکهارت دبیر مطبوعاتی در کاخ سفید در دوره بیل کلینتون رئيس جمهور پیشین آمریکا است.

مساحت این منزل، 762 متر مربع است. در این منزل اوباما، همسرش میشال و دو دخترشان، مالیا و ساشا، از 20 ماه جاری، سکونت خواهند کرد. بهای این منزل، چهار میلیون دلار برآورده می شود.

چرا در واشنگتن خواهند ماند؟

دلیل اصلی ماندن خانواده در این مکان، ادامه تحصیل ساشا در دبیرستان است. اوباما گفته که به خاطر تکمیل درس ساشا در دبیرستان، تا آخر سال 2018 باقي خواهند ماند.

اوباما در مارس سال گذشته گفته که تغییر مدرسه برای دخترش در وسط سال، سخت خواهد بود، بنابر این حد اقل تا آخر سال 2018 در واشنگتن خواهند ماند.

بنا به گفته شرکت «زیللو» متخصص در حساب املاک و مستغلات، خانواده اوباما، ماهانه 22 هزار دلار برای این منزل آجری پرداخت خواهند کرد.

اوباما قصد دارد کتاب سوم خود را در این منزل بنویسد. او پیشتر دو کتاب به نام های «رؤیاهای پدرم» و « جسارت امید» تالیف و منتشر کرده بود.


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید