تصویری...اسبی که با چشمان گریان جنازه صاحبش را تشییع کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اسبی وفادار در برزیل با گریه و اندوه جنازه صاحب خود را تشییع کرد، گویی که مفهوم مرگ و سفر بی‌بازگشت را می‌داند.

به گزارش روزنامه بریتانیایی "مترو" صاحب این است، جوانی 34 ساله و برزیلی به نام واگنر دی لیما ویگاردو است که سوم ژانویه و در شهر باریبا برزیل درگذشته است.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد این اسب که از او با نام "سیرینو" یاد شده، سر و صورت خود را به تابوت صاحبش می‌مالد و شیهه می‌کشد. حاضران در این مراسم گفته‌اند که سیرینو علیرغم اینکه جنازه موجود در تابوت را ندیده لیکن به شکل غیرقابل باوری تشخیص داده که فرد متوفی، صاحبش واگنر است. اشک‌های این اسب وفادار حاضرین را دچار شگفتی کرده و بر اندوه فضای غم‌بار تشییع جنازه افزوده است.

روزنامه مترو نقل کرده که سیرینو رابطه بسیار عمیقی با واگنر و خانواده او داشته و شاید به همین دلیل باشد که پیشاپیش همه تشییع‌کنندگان جنازه واگنر حرکت می‌کرده است.

واگنر دی لیما ویگاردو در اولین روز سال نوی میلادی، در حالی که با سرعت زیاد موتورسواری می‌کرده، دچار حادثه شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، لیکن علیرغم انجام دو عمل جراحی، تلاش پزشکان برای نجات جان او موفقیت‌آمیز نبود.

یکی از نزدیکان واگنر گفته است که سیرینو همه چیز واگنر بود. به همین دلیل این اسب وفادار، با چشمانی اشکبار در مراسم تشییع و دفن واگنر حاضر شد تا با او وداع کند. یکی از دوستان خانواده ویگاردو گفت: رفتار اسب غیرقابل باور بود. اگر من شخصا حضور نداشتم و با چشمان خودم موضوع را نمی‌دیدم، به هیچ وجه نمی‌توانستم این موضوع را باور کنم.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید