آخرین پیام دختر جوان سعودی که وکیل مدافع بود پیش از کشته شدن در حمله استانبول

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شهد سمان دختر جوان ۲۶ ساله سعودی که بیشتر وقت خود را به دفاع از مظلومین هزینه می‌کرد، یکی از قربانیان حمله تروریستی به کلوب شبانه در استانبول ترکیه است.

وی پیش از کشته در اسنپ چت خود برای دوستانش آرزوی سالی خالی از رنج و آکنده از عشق و خوشبختی کرده و نوشته بود: «به زودی صفحه سفیدی در سال جدید برای شما باز خواهد شد». او اما لحظاتی بعد به دست سیاه تروریسم، جانش را از دست داد.

سلیمان سمان برادر شهد در گفتگو با العربیه. نت درباره خواهرش گفت: «او نزدیک‌ترین فرد به دل من است.» شهد میان خانواده و دوستان به خواطر اهداف بلند و فعالیت‌های اجتماعی مثبت، دوست داشتنی بود.»

سلمان افزود: «خواهر ۲۶ ساله‌ام در انتظار داییم، همسرش و دخترشان در رستوران کلوب شبانه ریانا برای خوردن وعده شام بود. با ما از طریق واتساب در تماس بود. اما شلوغی خیابان باعث تاخیر داییم شد و به این شکل برای وی و خانواده‌اش زندگی تازه‌ای رقم خورد.»

وی افزود: «آن‌ها در ماموریت کاری و گردش بودند که ناگهان تروریسم، شادی را به اندوه تبدیل کرد. گناه خواهرم چیست؟»

برادر شهد در ادامه گفت: «کنسولگری سعودی در استانبول با ما تماس گرفت و درگذشت خواهرم را ابلاغ کرد و اکنون دایی من، اقدامات انتقال جسد به جده را انجام می‌دهد و انتظار می‌رود که فردا سه شنبه به جده برسد.»

آخرین پیام شهد سمان در اسنپ چت
آخرین پیام شهد سمان در اسنپ چت

گفتنی است که شهد به تازگی در رشته حقوق فارغ التحصیل شده و چهار سال آموزش عملی در وکالت را به پایان رسانده بود. دو خواهر بزرگ‌تر از خود دارد. یکی از آن‌ها محصل مقطع دکترا در آمریکا و دیگری محصل مقطع فوق لیسانش در فرانسه است. او دو برادر کوچک‌تر از خود دارد.

حمله تروریستی استانبول، ۳۹ کشته ۴۰ زخمی بر جای گذاشت. در این حادثه ۷ سعودی جان خود را از دست دادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید