وقتی که بابانوئل هم از دست داعش فرار می‌کند...

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در اقدام تبلیغاتی جدیدی، گروه تروریستی داعش پیام‌های تهدید‌آمیز خود علیه کشورهای اروپایی را از طریق پوستر ارسال کرد.

در یکی از این پوسترها، بابانوئل در حال فرار از دست یک عامل چاقو به دست داعش نشان داده شده، در حالی که پوستری دیگر یکی از عوامل داعش را در حال تیراندازی به طرف درخت کاج کریسمس نشان می‌دهد، اما در پوستر سوم، بابانوئل سوار بر کالسکه برفی خود در معرض تیراندازی یک داعشی قرار گرفته است.

در شرح این پوسترها، یک سایت متخصص در زمینه اخبار گروه‌های تروریستی نوشته که این گروه خشونت‌گرا روز چهارشنبه از هواداران خود خواسته بود، طی تعطیلات سال نو میلادی دست به حملاتی در اروپا بزنند. داعش از مسلمانان خواسته تا از رفتن به "مناطق برگزاری جشن‌های مسحیان" خودداری کنند.

بر اساس این گزارش، سایت "ناشر" که هوادار داعش است، پیام‌های تهدیدآمیز این گروه تروریستی را منتشر کرده و نوشته که داعش کمربندهای انفجاری و مواد منفجره را جایگزین "آتش بازی" آنها، و گریه و ناله را جایگزین رقص آوازشان خواهد کرد.

داعش در شرایطی اروپا را تهدید می‌کند که کشورهای این قاره در حال آماده باش کامل برای مواجهه با هرگونه اقدامات احتمالی تروریستی به سر می‌برند. به ویژه پس از عملیات تروریستی زیر گرفتن مردم در برلین آلمان که 12 قربانی گرفت و داعش مسئولیت دست زدن به آن را اعلام کرد.

 پوستر تیراندازی یکی از عوامل داعش به کالسکه بابانوئل است
پوستر تیراندازی یکی از عوامل داعش به کالسکه بابانوئل است

پوستر تیراندازی یک داعشی به سمت درخت کریسمس
پوستر تیراندازی یک داعشی به سمت درخت کریسمس
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size