وزیر دفاع پاکستان اسرائیل را به واکنش اتمی تهدید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خواجه محمد آصف وزیر دفاع پاکستان، در پاسخ به سخنانی که طی خبری جعلی که به وزیر دفاع سابق اسرائیل منسوب شده، اسرائیل را به حمله اتمی تهدید کرد.

وزیر دفاع پاکستان در صفحه تویی‌تر خود نوشته است: «وزیر دفاع اسرائیل تهدید می‌کند که پاکستان را در صورت داشتن هرگونه نقش احتمالی در جنگ علیه داعش در سوریه، هدف حمله اتمی قرار خواهد داد. اسرائیل فراموش کرده که پاکستان هم کشوری اتمی است».

به گزارش‌های روزنامه‌های «نیویورک تایمز» و «تایمز» تویت وزیر دفاع پاکستان در پاسخ به گزارشی جعلی از وزیر دفاع سابق اسرائیل است. این خبر جعلی به وزیر دفاع اسرائیل منتسب کرده که گفته است: «در صورتی که پاکستان به هر بهانه‌ای نیرو به سوریه ارسال کند، با یک حمله اتمی اسلام آباد را نابود می‌کنیم».

ظاهرا مقام بلند پایه پاکستانی، بدون تحقیق در مورد صحت گزارش، بر روی صفحه توی‌تر خود، اسرائیل را به واکنش اتمی تهدید کرده است.

گزارش نادرستی که باعث واکنش مقام پاکستانی شد، به موشه یعالون، وزیر دفاع سابق اسرائیل نسبت داده شده بود و نه آویگدور لیبرمن وزیر دفاع کنونی اسرائیل. با این وجود خواجه محمد آصف وزیر دفاع کنونی اسرائیل را خطاب قرار داده است.

از سوی دیگر وزارت دفاع اسرائیل در واکنش به اظهارات وزیر پاکستانی این اخبار منسوب به وزیر دفاع خود را تکذیب کرده و گفته است، وزیر دفاع حرفی در این زمینه نزده و هر آنچه منتشر شده کذب محض است.

وزیر دفاع پاکستان، هیچ واکنشی به تکذیب خبر از سوی وزارت دفاع اسرائیل انجام نداده و حتی اظهارات خود را از صفحه تویی‌تر حذف نکرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید