ویدیو... بازرسی نقاط حساس زنانه تحلیلگر سی‌ان‌ان در فرودگاه‌، اشک او را در آورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

آنجلا رای تحلیلگر تلویزیون سی‌ان‌ان ویدیویی در حساب توئیتر خود منتشر کرده که نشان می‌دهد ماموران فرودگاهی در آمریکا، در حین بازرسی بدنی، به نقاط حساس زنانه او دست زده‌اند.

رای که چهارشنبه هفته گذشته به فرودگاه دیترویت در ایالت میشیگان رفته و قصد مسافرت به نیویورک را داشته، پس از عبور از دروازه‌های بازرسی، براساس سیستم "تی‌اس‌آ" به شکل تصادفی برای بازرسی بدنی فرا خوانده شد. پس از اعتراض او به این امر، پلیس به او گفته است یا باید به این بازرسی تن دهد، یا پلیس او را از فرودگاه اخراج خواهد کرد.

تی‌اس‌آ که مخفف (Transportation Security Administration) به معنای اداره امنیت حمل و نقل است، برای افزایش امنیت حمل و نقل در آمریکا، برخی از مسافران را به شکل تصادفی انتخاب کرده و آنها را بازرسی بدنی می‌کند.

در ویدیوی منتشر شده، یک مامور کهنسال در ابتدا به شکل آزاردهنده‌ای به همه بدن آنجلا رای دست زده و سپس حسگرهای الکترونیکی را روی موهای او کشید. این مامور در ابتدا سینه‌های او سپس نشیمنگاه او را بازرسی کرده و در حالی که آنجلا رای مبهوت و متعجب به او می‌نگرد، لباس او را اندکی بالا برده و با بردن دستش به زیر لباس، نقطه حساس زنانه بدن او را لمس کرد. این موضوع باعث سرازیر شدن اشک‌هایش از شدت ناراحتی و احساس اهانتی که به او دست داد، شد.

ویدیوی منتشر شده، مجموعه‌ای از دو ویدیوی مجزا است که اولی توسط دوربین‌های فرودگاه ضبط شده و دیگری را یکی از نزدیکان آنجلا رای ضبط کرده است. او در بخش دوم ویدیو آنچه بر سرش آمده را توضیح داد.

آنجلا رای 37 ساله فارغ‌التحصیل حقوق از دانشگاه واشنگتن و یک وکیل نام‌آوار در ایالات متحده آمریکاست که سازمان "IMPACT Strategie" برای وکالت سیاسی را در واشنگتن تاسیس کرده است. او علاوه بر تحلیلگری در سی‌ان‌ان و شبکه ان‌پی‌آر، به فعالیت‌های مختلفی در زمینه حقوق زنان و مدیریت گروه سناتورهای سیاه‌پوست در آمریکا مشغول است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید