.
.
.

پناهجوی افغان پس از تجاوز به دختر یک سیاستمدار آلمانی او را کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک پناهجوی افغان که 17 سال سن دارد، به تجاوز به دختر یک سیاستمدار بلندپایه در اتحادیه اروپا، کشتن او و پرتاب کردن جنازه اش به رودخانه ای در شهر کوچک Freiburg واقع در جنوب آلمان، اعتراف کرد.

مقام های آلمانی گمان می کنند که این پناهجوی افغان، دختر دیگری را هم به همین شیوه کشته باشد.

مقتول «ماریا دلانبور گر» است؛ دانشجویی 20 ساله ای است که در اوقات فراغت، در اردوگاه پناهجویان شهر، به آن ها کمک می کند. اما این پناهجو که به دلیل سن کمش، مقام ها از ذکر نام و انتشار عکس او امتناع کرده اند، حدود یک سال پیش به آلمان رسید. او شامگاه 15 اکتبر، جلوی ماریا را گرفت که در حال راندن دوچرخه اش بود و سپس او را ربود.

این خبر را سانه های آلمانی از جمله روزنامه مشهور Bild منتشر کرده اند. سرانجام جنازه ماریا در رودخانه Dreisam پیدا شد و کالبدشکافی نشان داد ابتدا مورد تجاوز قرار گرفته و سپس قاتل او را خفه کرده است.

پس از پیدا کردن جنازه، پلیس تحقیقات خود را در منطقه رودخانه آغاز کرد. جستجوها به پیدا کردن چند تار موی او و همچنین یک شال زیر یک درخت انجامید. پس از آن آزمایش DNA شماری از آلمان ها و پناهجویان آغاز شد. این آزمایش نیروهای پلیس را به نوجوان افغان رساند و او را بازداشت کردند. این نوجوان با دیدن دلایل موجود، دیگر مقاومت نکرد و سرانجام جمعه گذشته به تجاوز و قتل ماریا اعتراف کرد. شامگاه حادثه، ماریا در حال بازگشت از جشنی دانشجویی در دانشگاه «فریبورگ» محل تحصیلش بود.

رسانه های آلمانی نقاشی احتمالی از چهره قاتل و همچنین عکس ماریا را در اردوگاه پناهجویان منتشر کردند
رسانه های آلمانی نقاشی احتمالی از چهره قاتل و همچنین عکس ماریا را در اردوگاه پناهجویان منتشر کردند


اطلاعات رسانه ای تایید نشده می گوید که ماریا، ساعت 2:45 بامداد ربوده شد. گفته می شود که ماریا، نوجوان افغان را به دلیل فعالیت هایش در مرکز نگهداری از پناهجویان، می شناخت.
پدر ماریا وکیل مدافع و کارشناس قانون بین المللی است. نامش دکتر Ladenburger Clemens و دستیار رئیس کمیسیون اروپا در امور حقوقی به شمار می آید.

عکسی از ماریا و پدرش
عکسی از ماریا و پدرش