طی ۶ ساعت پرواز یک فلسطینی کنار دست پسر ترامپ نشست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

معلوم نیست کدام یک بیشتر خوش شانس بودند، پسر ترامپ که از کودکی در ناز و نعمت بزرگ شده، یا یک فلسطینی خودساخته که از صفر شروع کرده و الان یکی از کمدین های مطرح آمریکاست.

این دو نفر روز چهارشنبه گذشته به طور تصادفی در یک پرواز از نیویورک به اسکاتلند در کنار یکدیگر و در قسمت درجه یک هواپیما نشسته بودند و همچون تمام کسانی که کنار هم نشسته اند، در طول این سفر راجع به مسائل زیادی باهم صحبت کردند؛ از جمله درباره مسلمانان آمریکا و اینکه آیا قرار است در دولت آینده اطلاعات آنها جمع آوری شود؟!

اریک ترامپ در سال ۱۹۸۴ در نیویورک به دنیا آمده و جوانت رین پسر ترامپ از همسر سابقش ایوانا ماریا زلنیکو است. ترامپ با ایوانا سال ۱۹۷۷ ازدواج کرد و ۱۵ سال بعد از او جدا شد. و ترامپ به جز اریک یک پسر دیگر به نام دونالد و یک دختر به نام ایوانکا از ایوانا دارد.

همسایه فلسطینی پسر ترامپ در هواپیما یک شخصیت سرشناس در آمریکاست که در ۹ سالگی با مادر و پدرش از کویت به آمریکا مهاجرت کرد. او در سال ۱۹۸۱ به دنیا آمده و اکنون یکی از کمدین های مشهور آمریکا است. او که نامش «محمد» است، در آمریکا با نام «مو» شناخته می شود.

محمد عامر روز پنجشنبه در حساب تویتر خود نوشت که در سفرش به اسکاتلند او را به طور «تصادفی» در هواپیما کنار اریک ترامپ نشاندند. او سوال های زیادی از اریک پرسیده، و «خبر خوش آنکه قرار نیست برای مسلمانان هنگام ورود و خروج از آمریکا کارت شناسایی صادر شود. باید اعتراف کنم خدا می داند چطور موضوع برنامه من را آماده کند».

صحبت این دو کناردستی در ارتفاع ۳۳ هزار پایی نیم ساعت طول کشید و بعد از گرفتن عکس سلفی، اریک ترامپ بقیه ۶ ساعت پرواز را به خواب گذراند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید